Zapowiedź targów wędkarskich w Poznaniu

/ 1 komentarzy

Nadchodzi najważniejszy moment dla całej wędkarskiej branży, Targi wędkarskie w Poznaniu to najważniejsze w tym roku wydarzenie zarówno dla firm z mocną pozycją jak i dla przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki na tym niezwykle trudnym i wymagającym rynku. Dla czego Rybomania ma tak ogromną moc i się? 

Doczekaliśmy się czasów, w których króluje internet. Obecnie za pośrednictwem wirtualnych witryn dokonywana jest największa ilość zakupów produktów związanych z wędkarstwem. Przeciętny wędkarz zazwyczaj sugeruje się ceną, a tą najniższą znajduje właśnie za pośrednictwem internetu. Właśnie z powodu tej sytuacji, poznańskie targi nabierają całkiem nowego znaczenia. Jest to właściwie jedyna okazja w roku, podczas której producent ma bezpośredni kontakt z klientem. Wystawca na swoim stoisku ma niepowtarzalną szansę zaprezentować nowości, oraz propozycję na nadchodzący sezon.

Daje to możliwość na bezpośredni kontakt z klientem, czas na udzieleniu mu odpowiedzi i rozwiania jego wszystkich wątpliwości. Wędkarz ma niepowtarzalną szansę interesujący go sprzęt zobaczyć, a co najważniejsze dotknąć go. Nie ma co się oszukiwać. Większości prezentowanych towarów nie zobaczy w sklepie stacjonarnym i jest to jedyna okazja w roku aby przekonać go do zakupu, którego dokona zapewne za jakiś czas własnie za pośrednictwem internetu. 

Nie przegapcie swojej szansy - zapraszamy do Poznania. 


 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Zapowiedź targów wędkarskich w Poznaniu - opinie i komentarze

olepilolepil
0
Wakacje Wedkarskie. Wedkarstwo morskie z 23 stopy lodzi ,4 osoby moga wedkowac. Wedkarstwo slodkowodne z 14 stop lodzi,pstrag ,szczupak. Mieszkam na poludniu norwegii,w okolicy miasta Grimstad. Posiadam do wynajecia dwie sypialnie z lozkami pietrowymi,na 4 osoby. Salon 25m2 ,kanaly telewizji polskiej,lodowka,czajnik. Lazienka z kabina prysznicowa. Do dyspozycji ,miejsce do czyszczenia –filetowania ryb,zamrazalka. mozliwosc pakowania prozniowego! 200m2 taras,basen podgrzewany,zamatowana kuchnia na tarasie lodowka,kuchenka,gril,wedzarka. koszt pobytu od 2-7 dni na osobe to 2000 Koron Norweskich,dodatkowe koszty to paliwo.przyrzadzanie posilkow w cenie pobytu. Mozliwosc odbioru z pobliskiego lotniska “kjevik” koszt 300 koron norweskich za 4 osoby. mozesz sie dowiedziec wiecej,napisz, e-mail: olepil@yahoo.no tel.0047 37 04 77 66 (2014-03-05 09:11)

skomentuj ten artykuł