Zapraszam Na Nowy Blog :)

/ 2 komentarzy

Witajcie na moim nowym blogu :) Chciał bym się zająć blogowaniem ponieważ w wolnych chwilach gdy nie mozan wyjechać na rybki albo gdzieś wyjść nie mam co robić wiec jakis czas temu pomyślałem , aby spróbować swoich sił :) 
Jestem Arek mam prawie 17 lat, pochodzę z okolic Zielonej Góry i mam nie daleko do pobliskich jezior, stawów i do naszej pięknej odry.
Wody w mojej okolicy są niezbyt głębokie ( max 3-4 metry nagłębiej z tego co wiem) no ale co zrobić no nic, Ryby jakie u nas dominują to są:
Spinning- szczupaki, okonie, sandacze, klenie, bolenie
Spławik i feeder- Leszcze, płoć, ukleja, klenie, z linem u nas troche średnio jest.
Ogólnie wolę metodę połowów feeder, z racji takiej, że jest to spokojna metoda nie wymagająca wysiłku lecz skupienia, ponieważ jak inna metoda np. spinning trzeba się na chodzic nawet pare kilometrów i nie wiadomo czy sie cos złapie.
Wędkuje juz 3 rok, więc można powiedzieć że już trochę jestem doświadczony w dziedzinie wędkarstwa ( Wiem że to i tak za mało )

i chciał bym trochę pisać o moim sprzęcie, wyprawach, zanętach, łowiskach  aby pomóc, nauczyć początkujących wędkarzy albo ci co mieli bardzo bardzo długą przerwę w łowieku z przyczyn prywatnych :) .
Więcj moze to na tyle by byłol dzisiaj co jeszcze mogę tutaj dodać no chyba nic :) 
Bardzo bym prosił bez hejtów, jak cos napisałe, zrobiłem źle prosze zostawic komentarz napewno następnym razkem się poprawie :) 
Pozdrawiam Administracje, członków, wędkarzy Połamania :)

 


3.1
Oceń
(9 głosów)

 

Zapraszam Na Nowy Blog :) - opinie i komentarze

SithSith
+1
Cytaty: "Chciał bym...  trzeba się na chodzic..." Chcesz pisać blog, pisz poprawnie: chciałbym... trzeba się nachodzić... Pomijam niechlujstwo w postaci braku polskich znaków i literówek, bo to może się każdemu przydarzyć, choć w Twoim tekście aż roi się od takich niedoróbek. *** (2018-02-15 10:13)
MazuryKongerTeamMazuryKongerTeam
0
A ja zapraszam do polubienia mojej strony https://www.facebook.com/MazuryKonger/ (2018-02-15 23:52)

skomentuj ten artykuł