Zaloguj się do konta

Zapraszamy na szkółkę karpiową

Zasiadka karpiowa z Pawłem Szewcem odbędzie się tym razem nad łowiskiem Nowaki koło Nysy w dniach 24-28 września. Zasiadka będzie miała charakter szkółki karpiowej, gdzie będą łowić młodzi początkujący, karpiarze, ale także Ci bardziej zaawansowani. Będzie to 5 dni łowienia i uczenia się pod okiem Pawła Szewca, który pomoże w przygotowaniu łowiska, sondowaniu dna, nęceniu oraz przygotowaniu zestawów.

W łowisku pływa spora populacja karpi, gdzie największe sztuki zbliżają się do magicznej masy 30kg. W łowisku występują także spore amury, które przekraczają wagę 20kg. Na uczestników zasiadki (oprócz wielkich karpi i amurów) będzie czekało wiele atrakcji. Wszyscy karpiarze otrzymają sprzęt wędkarski i upominki od sponsorów szkółki. Już wiadomo, że od firmy Carp Devil Baits karpiarze otrzymają wiadra z pelletem, a łowca największej ilości karpi otrzyma 7kg miksu. Również od firmy Jet Fish karpiarze otrzymają miksy, a łowca największej ilości karpi nagrodę niespodziankę. Firma Dragon ufundowała dipy proszkowe oraz płynne.

Łowienie wszystkich uczestników zasiadki rozpocznie się po losowaniu stanowisk. Uczestnicy zasiadki będą łowić parami (2 osoby na jednym stanowisku). Dozwolone będzie łowienie na 3 wędki. W przypadku łowienia z wywózki nakazuje się używania kamizelek tzw. kapoków. Osoby, które nie będą posiadały kapoków mogą łowić wyłącznie z brzegu. Wymagane jest od uczestników zasiadki posiadanie wszelkiego sprzętu karpiowego ( takiego jak wędki, kołowrotki itp. itd.) wraz z dodatkowym wyposażeniem biwakowym i z prowiantem, na czas trwania szkółki.


Zasiadka karpiowa z Pawłem Szewcem rozpoczyna się 24 września o godzinie 14 nad zbiornikiem Nowaki, a kończy się 28 września o godzinie 10 rano. W dniach 26-28 września odbędą się pokazy kręcenia kulek proteinowych z udziałem Libora z firmy Jet Fish. Mam nadzieję, że tym razem pogoda dopisze podczas kulkokrętu.

W zasiadce może wziąć udział każdy (bez względu na wiek), kto chce połowić karpie pod okiem Pawła i zgłębić sztukę karpiowania. Zgłoszenia na zasiadkę należy dokonać nie później niż do dnia 10 września 2008 roku. Koszt zasiadki wynosi 300zł od osoby, które należy wpłacać na poniższe konto bankowe nie później niż do dnia 10 września 2008r. Prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na zasiadkę z uwagi na spore zainteresowanie imprezą. Wiele osób już przed ukazaniem się tej informacji zarezerwowały sobie miejsca.
PAWEŁ SZEWC

PKO BP 17 1020 3017 0000 2702 0154 6787


Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Patronat medialny nad zasiadką objął Karp Max oraz portal karpiowy Carp Planet.

Sponsorami szkółki karpiowej na Nowaach sa: JET FISH, CARP DEVIL BAITS, DRAGON.

Wszelkich informacji dotyczących zasiadki udziela Paweł Szewc pod nr tel. 693-783-603 lub e-mail: list@carpplanet.eu

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Łowisko Tuszynek

ŁowiskoNa Łowisko Tuszynek wybraliśmy się w drugiej połowie lipca na k…

Piękne stare czasy

Ja łowię na stawach, które są położone nieopodal domu, niestety zost…