II Spinningowe Zawody z łodzi osób niepełnosprawnych

/ 7 zdjęć


Mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału już w drugiej odsłonie Spinningowych Zawodów z Łodzi Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się w Szczecinku na Jeziorze Trzesiecko, w dniach 15 -17 czerwca 2018 r. Patronat medialny nad imprezą objął portal wędkarski
WEDKUJE.PL

Odrobina Historii zawodów
Projekt rodził od kilkunastu lat, dorastał wraz z moim zdobywaniem wędkarskiej wiedzy i poznawaniem od kuchni środowiska wędkarzy niepełnosprawnych. Jak się pewnie domyślacie niepełnosprawny by móc skutecznie łowić musi troszkę więcej włożyć w to pracy niż wędkarz nazwijmy to sprawny.

Dzisiaj jesteśmy po pierwszej edycji spinningowych zawodów z łodzi i pomimo, że odnieśliśmy sukces zarówno ogólnopolski jak i w skali europejskiej jesteśmy bardziej doświadczeni. Wraz z miastem Szczecinek i sztabem pomocnych mi ludzi, zrobiliśmy coś co przez większość wędkarskiego grona było niemożliwe do zrealizowania. Pokazaliśmy nie tylko,że można to zrobić ale również, że można dokonać tego zachowując wszelkie względy bezpieczeństwa.
Przed nami druga edycja i chcieliśmy serdecznie Was zaprosić do wzięcia udziału w roli zawodnika jak również do kibicowania podczas dwóch tur zawodów.

Filmy z pierwszej edycji zawodów zobaczycie na naszym kanale YT wpisując Wędkarze Bez Barier – Officjal
https://www.youtube.com/channel/UC2fpamDONgQApVhaZs3cXow
Na portalu wedkuje.pl będziecie mogli śledzić zarówno przygotowania do drugiej edycji jak przebieg całej imprezy.

Informacje szczegółowe odnośnie zgłoszeń i sponsoringu uzyskacie pisząc na adres mail: info@wedkarzebezbarier.pl lub pod dzwoniąc pod jeden z podanych na plakacie numerów telefonów.Norbert Stolarczyk
 

 


5
Oceń
(10 głosów)

 

II Spinningowe Zawody z łodzi osób niepełnosprawnych - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł