II otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów 2015

/ 4 komentarzy

Całość ogłoszenia znajdziecie w załączniku poniżej.                                                                                              


 


5
Oceń
(1 głosów)

 II otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów 2015 - opinie i komentarze

misiek7misiek7
+1
Wielka klapa organizacyjna tych zawodów.Miałem zaszczyt gościć na tych zawodach i byłem wielce zawiedziony co do organizacji tejże imprezy.A chodzi mianowicie o sposób parkowania samochodów.Żadne słuzby nie kierowały sposobem parkowania samochodów.Wiadomo parking przy stawie mogł pomieścić zaledwie kilka samochodów,reszta musiała parkowac na wolnych pobliskich miejscach,nie tarasując oczywiście przejazdu innym użytkownikom drogi.T o czywiscie nie spodobało sie gospodarzowi tego terenu i w sposów niezbyt grzeczny kazał opuścić ten teren i parkowac w innych miejscach.Było to bardzo niesmaczne.Widac tak traktuje sie tutaj gości.Wystarczy dodać że w roku ubiegłym organizatorem podobnych zawodów było koło z Bielawy na tym samym terenie.O dziwo żadnych trudności w tym temacie nie było.Zawody zostały zorganizowane wręcz wzorowo.Co nie moza tego napisac o tegorocznej imprezie wędkarskiej.Tym samym atomosfera tej imprezy nie należala do udanej.Byłem tam po raz ostatni. (2015-08-24 21:57)
zubero62zubero62
-1
Drogi Rysiu, szkoda że, przez jeden incydent podsumowałeś całą naszą imprezę negatywnie, imprezę którą ja uważam za bardzo udaną. Wspomniałeś o imprezie w tamtym roku którą prowadzoną przez PZW Bielawa, twierdząc że, to koledzy z Bielawy "wykonali całą obsługę zawodów. Twierdząc tak krzywdzisz kolegów z naszego stowarzyszenia, bo to oni, a nie koledzy z Bielawy, obsługiwali całą logistykę zawodów, w tym parkowanie samochodów. Koledzy z Bielawy przeprowadzili i to jest fakt, perfekcyjnie zawody, zgoda, ale a ty przypisałeś wszystkie zasługi Bielawie, i to jest niesprawiedliwe z twojej strony. Incydent miał miejsce to fakt, ale ja nie wypomnę wpadki na zawodach u ciebie w kole, bo potraktowaliśmy to z ogromnym humorem, bo my wędkowanie traktujemy jako dobrą zabawę, a wpadki gospodarzy się zdarzają i będą zdarzać. Szkoda że, nie byłeś do końca imprezy może byś to przemilczał i wybaczył to organizatorom, a tak oświadczyłeś publicznie to co oświadczyłeś, trudno. Pozdrawiam Cię serdecznie, (2015-08-25 17:41)
misiek7misiek7
+1
Sznowny kolego Weslawie,szkoda ze nie pomyślałeś o tych kolegach ktorzy musieli przemieszczać samochody,jak sie oni czuli w tym momenie,na pewno nie było im do śmiechu.Owszem wpadki się zdarzają,i nam sie tez taka prztrafiła,ale umiemy wyciagać z tego wnioski,potrafimy tez przeprosić za taką wpadkę.Tego na tych zawodach zabrakło.Trudno nasi zawodnicy tez nie byli zadowoleni z tej imprezy.Mam jeszcze innych pare uwag,ale nie bede o tym pisał.Najwiekszy żal mam tylko o to ze nikt nawet nie prubował przeprosic za zaistnialą sytuację.Pozdrawiam serdecznie i wiem że nie ty nawazyleś tego piwa,tylko twoi koledzy z stowarzyszenia.Niesmak jednak pozostaje. (2015-08-25 21:38)
zubero62zubero62
-1
Rysiu mijasz się z prawdą, próbowano Cię przeprosić ale byłeś zbyt wzburzony aby zwrócić na to uwagę.. Wnioski z tej wpadki wyciągniemy. Nikt z nas nie oczekiwał przeprosin za Waszą wpadkę, bo nikt tego od nas nie potrzebuje stało się i basta, nie było to złośliwie z waszej strony, jak teraz z naszej nie było żadnej złośliwości!!! Zarząd i stowarzyszenie działają bardzo krótko, wszyscy się uczymy nawet ja, który posiada spore doświadczenie w tej materii, Ja oddałem stowarzyszeniu serce i wiedzę, i zapewniam Ci że następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. (2015-08-26 07:15)

skomentuj ten artykuł