Zaproszenie na Walne zebranie członków koła

/ 2 komentarzy

W dniu 17 listopada bieżącego roku odbędzie się walne zebranie członków naszego koła. Pierwszy termin zebrania ustalono na godzinę 9.30, drugi na godzinę 10.00. Prosimy o liczne przybycie.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zaproszenie na Walne zebranie członków koła - opinie i komentarze

SpinRodSpinRod
0
Panowie ! Tragedia Kompromitacja , prezes koła jak i zarazem przewodniczący zabrania ,nie przygotowany . pomylił się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trafiła się opozycja w ilości 4 osób , która ośmieszyła go !,nie był w stanie konstruktywnie podejść do tematu. Skompromitował Koło nr 3 jak i jej członków. MA LUDZI ZA MIC , TAK JAK ZA 2 WOJNY AUSCHWITZ CZŁOWIEK TO NR I NIC WIĘCEJ . BURMISTRZ WCZEŚNIE ZACZYNA KAMPANIĘ WYBORCZA??????????? A PREZES OKREGU PIOTRKÓW PAN CENTKA PRZYJECHAŁ JAK PO SWOJE ............ , TYLKO ZAPOMNIAŁ WYJŚĆ Z SALI I PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH , ZE TAK WOGÓLE TO ON TO TAK PRZEJAZDEM A ,ŻE Z JÓZIEM BYŁ NA DORSZACH , POPILI , PÓŻNIEJ W DOMKU POJEDLI ŚWINIAKA , TO DOSZLI DO WNIOSKU SIĘ SCALĄ , tYLKO PYTANIE , KTÓRY , KTÓREGO ...................... jUZIU , PAMIĘTAJ LUDZI NIE MA SIĘ W KIESZENI , ZGUBIŁA CIĘ RUTYNA , BRAK SZACUNKU LUDZI I POSZANOWANIA LUDZI . a TU 4 MŁODYCH ............................ (2013-11-19 18:51)
srubamateuszsrubamateusz
0
esencja postawy prezesa z odrzywołu !!!!!!!!!! tak jakby nie było ludzi WYKSZTAŁCONYCH jak i na poziomie w Drzewicy , ............................. , a w razmowie taki agitator , jak za czasów wcześniejszego ustroju . (2013-11-21 12:44)

skomentuj ten artykuł