Zaproszenie na zawody muchowe 23.01.22.


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY PIERWSZYCH MUCHOWYCH TROCIOWYCH ZAWODÓW KOŁA BIG-FISH SZCZECIN

Koło „Big-Fish” w Szczecinie organizuje w dniu 23 stycznia 2022 roku, I - turowe zawody w dyscyplinie muchowej – I Muchowe Trociowe zawody Koła „Big-Fish”. Zawody rozgrywane będą według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego oraz regulaminu obowiązującego w Okręgu PZW Szczecin. Prawo startu mają zawodnicy należący do Koła „Big-Fish” Szczecin. Zawody odbędą się na Rzece Ina, zbiórka na parkingu w górę rzeki od miejscowości Poczernin. Szczegóły dotyczące sposobu punktacji zostaną przedstawione na odprawie. 

Z uwagi na sprawy związane z organizacją zawodów, prosimy o zgłoszenia na zawody telefonicznie na nr 608 346 606 - Przemysław oraz drogą elektroniczną na adres mucha.szczecin@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 

18.01.2022r.

PROGRAM ZAWODÓW(23 stycznia):

8.30 – zbiórka

8.30-8.45 – rejestracja zawodników 

8.45-9.00 – odprawa zawodników,  

9.00-14.00 – tura zawodów

14.00-14.30 – powrót do bazy zawodów(parking na łące w górę rzeki od mostu w miejscowości Poczernin)

14.30-15.00 – praca Komisji Sędziowskiej, podanie wyników zawodów i zakończenie zawodów

Zawody mają między innymi na celu propagowanie połowu troci i łososi metodą muchową wśród członków naszego Koła. Na miejscu będzie możliwość konsultacji w temacie metod połowu, sprzętu, przynęt itd. Jest wśród nas kilku doświadczonych wędkarzy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także tych bez doświadczenia, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z metodą muchową.   

UWAGA: Organizator zastrzega możliwość zmiany programu oraz terminu zawodów w zależności od panujących warunków pogodowych oraz stanu wody w rzece. 

Ostateczna decyzja co do organizacji  zawodów będzie także uzależniona od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju i rozporządzeń Rządu RP w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. Jeśli w ich świetle zawody nie będą mogły być zorganizowane w wyznaczonym terminie, w dniu 20.01.2022r na stronie Koła „Big-Fish” zostanie opublikowany komunikat informujący o odwołaniu zawodów. W trakcie trwania zawodów obowiązują wszystkie obostrzenia wynikające z państwowych przepisów o zwalczaniu koronawirusa,, w związku z powyższym organizatorzy rezygnują z ceremonii otwarcia i zamknięcia zawodów.

 W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt telefoniczny pod podanym powyżej nr telefonu. 


 


3.3
Oceń
(6 głosów)

 

Zaproszenie na zawody muchowe 23.01.22. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł