Zaproszenie na zawody wędkarskie Okoń Goleniów 08.05.2016


Poniżej podaję komunikat dotyczący zawodów okręgowych spławikowych o Puchar Prezesa
Zarządu Okręgu - II tura GP Okręgu Szczecińskiego 08.05.2016 r.

Zawody zostały objęte patronatem Dziekana Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa ZUT. Zaproszenie wpłynęło do naszego Koła z prośbą o zapoznanie z jego treścią wędkarzy.


„ Zaproszenie na spławikowe zawody wędkarskie II tura zawodów spławikowych zaliczanych do GP PZW Okręgu Szczecińskiego 2016, I Tura zawodów spławikowych o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie.

Zawody o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na spławikowe zawody, które odbędą się w dniu 08 maja 2016 r. (niedziela) na łowisku Wyspa Pucka.

Zbiórka zawodników o godz. 7.00. Udział w zawodach mogą brać wędkarze reprezentujący Kluby i Koła Okręgu PZW w Szczecinie. Każde Koło i Klub może wystawić dowolną ilość drużyn i zawodników indywidualnych. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie startujących zawodników do dnia 04.05.2016 do sekretariatu biura Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie telefonicznie: 91 434 76 25 lub mailowo: biuro@pzwszczecin.com

W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna w kategoriach senior, junior i kobieta oraz klasyfikacja drużynowa (drużyny 5-osobowe- 3 seniorów, 1 junior, 1 kobieta).

Opłata organizacyjna: 20 zł od każdego zawodnika.

Serdecznie zapraszamy

Okręgowy Kapitanat Sportowy” 
 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zaproszenie na zawody wędkarskie Okoń Goleniów 08.05.2016 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł