Zarybienia wod powiatu Stargardzkiego w roku 2013

/ 2 komentarzy

Na zdjęciu tabela zarybień wód powiatu stargardzkiego zrealizowanych w roku 2013. W każdym z tych zarybień brali udział członkowie naszego koła lub strażnicy SSR Powiatu Stargardzkiego. Zarybienia te realizowane były przez Okrę PZW Szczecin głównie z materiału Ośrodka Hodowlano-Zarybieniowego Goleniów, który to ośrodek jest własnością OPZW Szczecin. Za Zarybienia podziękowania pracownikom Ośrodka zarybieniowego, których efekty pracy zobaczymy nad wodą w przyszłym sezonie jak myślę. Niestety jest to zdjęcie dokumentu i w oryginale jest błąd - przesunięcie w dolnej części tabeli ale dacie sobie radę z odczytaniem.
Postaramy się również w oku 2014 delegować członków koła i strażników do zarybień.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Zarybienia wod powiatu Stargardzkiego w roku 2013 - opinie i komentarze

sebus78sebus78
0
Wielkie brawa dla wszystkich,którzy uczestniczyli i będą uczestniczyć w dalszych zarybieniach.PS.WIĘCEJ KONTROLI A RYBY NAPEWNO BĘDĄ (2014-01-24 09:07)
rafito-bwrafito-bw
0
mamy taką nadzieje.,ale wiadomo że ryb jest coraz miej.,co roku.,a przyczyna jest prosta.,mamy gospodarkę rybną.,Rabunkową.do puki leśne,.dziadki.,nie pójdą w zaświaty.,i prawdziwi wędkarze wezmą to w swoje ręce.,Pozdrawiam., (2014-01-27 20:25)

skomentuj ten artykuł