Zarybienie linem i karasiem wód powiatu stargardzkiego

/ 2 komentarzy / 3 zdjęćSezonu zarybień ciąg dalszy. W dniu 29.10.2014 do naszych wód (powiatu stargardzkiego) trafiły kolejne narybki tym razem lina i karasia. Zasilone zostały miedzy innymi wody jeziora Grabowskiego, jeziora Kiczarowskie i jezioro Tychowo. Materiał pochodził oczywiście z ośrodka hodowlano-zarybieniowego PZW Szczecin w Goleniowie a prócz pracowników PZW Szczecin i w/w ośrodka w zarybieniu uczestniczyli przedstawiciele Koła Kolejarz Stargard oraz komendy SSR Powiatu Stargard. Prosimy o powstrzymanie się przed odłowem tego narybku ze względu nie tylko na wielkość ale i potrzebę oswojenia się ryb w nowym środowisku. W imieniu SSR jak pewnie zauważyliście nie chcemy być upierdliwi i nie zamykamy łowisk po ich zarybieniach więc prosimy również o rozwagę i zrozumienie.

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Zarybienie linem i karasiem wód powiatu stargardzkiego - opinie i komentarze

bartekpio33bartekpio33
0
Jestem pod wrażeniem! W końcu po tylu latach beznadziei nowe władze koła pokazują odpowiednią drogę rozwoju! Tak trzymać Panowie. Wędkarz ze Stargardu. (2014-11-14 22:37)
amand amand
0
Takie zarybienie to by się przydało w mazowieckim. Kurcze jak dawno nie złowiłem lina z wody pzw. A tyle razy się na niego nastawiałem. Ocena za wpis ***** (2014-11-30 12:16)

skomentuj ten artykuł