Zarząd pokonał pozostały Aktyw

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć


Kończąc sezon połowu na jeziorze Kromszewickim Zarząd Koła wyzwał na pojedynek działaczy z Komisji Rewizyjnej i Sądu Organizacyjnego. Zarząd Koła został wsparty przez Kapitana Sportowego Koła. Spotkaliśmy się po południu w sobotę i rozpoczeły się zmagania w połowach spinningowych z łodzi. Na każdej łodzi był przedstawicił każdej ze startujących drużyn. Zawody trwały do zachodu słońca a, że dzień był słoneczny i ciepły to warunki do wędkowania były doskonałe. Tylko okonie większość z nas z daleka omijały. Tylko para : Kapitan Sportowy i Przewodniczący Sądu Organizacyjnego potrafiła znaleść odpowiednie łowisko i zdecydowanie pokonała pozostałe zespoły .

Po powrocie Sędzia Główny kol. Zygmunt Sienkiewicz przystąpił do pracy a, że klasyfikacji było kilka to i czasu trochę obliczanie wyników mu zajęło :
Mecz wygrała drużyna Zarządu, która wygrała rywalizację na każdej łodzi.
Klasyfikacja na najlepszą łódź :
1. Marek Grzybowski - Jan Błaszczyk
2.Zbigniew Gralewski - Mirosław Piątek
3.Jarosław Koliński - Arkadiusz Nowak (zastąpił w ostatnień chwili Kol. Krzysztofa Zdziarskiego, którego zatrzymały obowiązki w prowadzonym gospodarstwie)
Klasyfikacja indywidualna :
1. Marek Grzybowski - Kapitan Sportowy - 1.610 pkt.
2. Jan Błaszczyk - Przewodniczący Sądu Organizacyjnego - 470 pkt.
3. Zbigniew Gralewski - Prezes Koła - 210 pkt.

Najlepszy zawodnik i najlepsza para została uhonorowana pucharami oraz tak samo jak i pozostali uczestnicy drobnymi upominkami.
Po rywalizacji spotkaliśmy się na małej kolacji gdzie dominowały złowione okonie przygotowane przez V - ce Prezesa Koła - Sędziego Głównego zawodów Zygmunta Sienkiewicza .

 


3.9
Oceń
(18 głosów)

 

Zarząd pokonał pozostały Aktyw - opinie i komentarze

u?ytkownik26041u?ytkownik26041
0
impreza fajna tylko ryb na kromszewicach to już dawno nie ma tego typu imprezy nalezy organizować na innych wodach a nie na bez rybnych (2010-10-26 21:35)

skomentuj ten artykuł