Zawodnicy z Klubu Muchowego KWISA - REKIN - TEAM....NAJLEPSI....

/ 6 zdjęć

W dniach 26-27 lipca 2014 r. w miejscowości Wleń na rzece Bóbr zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu PZW Jelenia Góra w dyscyplinie muchowej.

Zawody rozegrano w trzech turach i trzech sektorach. W zawodach wystartowało siedemnastu zawodników okręgu PZW Jelenia Góra. Zawodnicy zmagali się nie tylko z rybami które średnio żerowały ale również z palącym słońcem. Podczas zawodów łowiono pstrągi i lipienie. Po pierwszym dniu zawodów w klasyfikacji indywidualnej prowadził Sebastian Bajdiuk- KKW Jelenia Góra a tuż za nim Jerzy Ruman - Rekin Team Leśna, których dzieliła minimalna liczba punktów. W klasyfikacji drużynowej prowadził Rekin Team Leśna.
W drugim dniu zawodów koledzy Sebastian Bajdiuk i Jerzy Ruman wylosowali wspólne stanowisko w którym zmagali się o mistrzostwo. Po trzy godzinnej turze mistrzostwo okręgu zdobył zawodnik z Leśnej Jerzy Ruman – Rekin Team Leśna. Kolejne miejsca zajęli 2 miejsce Marek Ciemmny – KKW Jelenia Góra oraz 3 miejsce Robert Kuźniewski Rekin Team Leśna. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli: Rekin Team Leśna, kolejno za nimi 2 miejsce KKW Jelenia Góra oraz 3 miejsce Koło Grodzkie Jelenia Góra. Zwycięstwo w zawodach dało zawodnikom prawo startu w Mistrzostwach Polski, na których już niedługo będą reprezentować nasz okręg.
Organizator składa podziękowania dla sędziów PZW, obsługi zawodów oraz dla firmy Tauron Eko Energia za przetrzymanie staniu wody.

Foto i tekst-Bartosz Stankiewicz.

3
Oceń
(2 głosów)

Zawodnicy z Klubu Muchowego KWISA - REKIN - TEAM....NAJLEPSI.... - opinie i komentarze