Zawody aktywu VII Rejonu PZW w Cieślach-30.07.2021

/ 51 zdjęć


W sobotnie popołudnie nad jez. Niepruszewskim w Cieślach spotkali się aktywiści 9. kół PZW z VII rejonu i powalczyć w dyscyplinie spławikowej w klasyfikacji indywidualnej. Poszczególne koła reprezentowane były przez 3 zawodników. Uczestniczyły koła z: Bolewic, Dopiewa, Granowa, Grodziska Wlkp., Lwówka, Opalenicy, Rostarzewa, Wielichowa oraz sekcja z Kuślina. Organizatorem zawodów było koło nr 2 „Baszta” w Buku. Zawodników powitał prezes Andrzej Lebiotkowski, który przedstawił obowiązujący regulamin. Czas trwania zawodów wyznaczono na godziny 15:00  do 18:00, w 3 sektorach. Po rozlosowaniu sektorów i stanowisk zawodnicy udali się na swoje stanowiska i rozpoczęły się przygotowania. O godz. 14:50 sygnał do nęcenia i o 15:00 ruszyła rywalizacja. Ryby bardzo flegmatycznie współpracowały z łowiącymi. Trzeba przyznać, że na ostatnich zawodach rejonowych w dniu 4 lipca ryby były bardziej chętne smakować tego, co na haczyku. W siatkach podczas ważenia była drobnica od uklejek przez płotki, krąpiki, okonki do leszczyków. Komisja wagowa rozpoczęła swoja prace o godzinie 18:00. Po dokonaniu zważenia ustalono klasyfikację w sektorach o ogólnej.
Wyniki końcowe ogłosił prezes koła nr 2 „Baszta” w Buku Andrzej Lebiotkowski i wręczył okolicznościowe puchary i dyplomy. Na podium stanęli:
1 miejsce – Stasiński Zbigniew
2 miejsce – Ganda Piotr
3 miejsce – Zdarta Adam
Miejsca 4 do 6 zajęli: Szymanowski Romuald, Laube Przemysław i Poznaniak Marcin.
Na uczestników zawodów czekał ciepły posiłek w postaci pysznej golonki.
Ryb złowiono w sektorach: A – 30,47 kg, B – 33,46 kg i C – 38,22 kg. Ogółem było: 102,15 kg.
Poniżej znajdują się pliki pdf z pełnymi wynikami sektorowymi, indywidualne oraz drużynowe.
Kolejne zawody VII rejonu PZW w przyszłym roku. Kto będzie organizatorem okaże się po spotkaniu prezesów kół, które odbędzie się pod koniec bieżącego roku.
 

 


4.8
Oceń
(6 głosów)

 

Dokumenty (3)Zawody aktywu VII Rejonu PZW w Cieślach-30.07.2021 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł