Zaloguj się do konta

Zawody Chorzewa 13.10.2013

Wczesnym rankiem 13 października 2013 r. wędkarze Koła „LIN” w Jędrzejowie wzięli udział w zawodach pn. „Zakończenie sezonu”. Było ciepło, ale pochmurno, wiał lekki południowo-wschodni wiatr. Na starcie stanęło 12 zawodników, w tym cała czołówka z Grand Prix tego roku. Niestety kilku zawodników nie dopisało z powodu grypy. Zawody rozgrywano metodą dowolną, tak, że zaraz po starcie w ruch poszły tyczki, odległościówki i pickery. Ryby brały nie najgorzej, gdyż co chwilę widać było w rękach wędkarzy podbierak. Łowiono głównie płoć i karpia. Po czterogodzinnym wędkowaniu sędzia ogłosił zakończenie zawodów i nastąpiło zważenie złowionych ryb. W tym czasie uczestnicy piekli kiełbaskę nad ogniskiem, która smakowała wyśmienicie tym bardziej, że zza chmur wyjrzało słońce a temperatura oscylowała w granicach 21 stopni C.
Zawody wygrał Klamka Józef, tuż za nim, na drugim miejscu finiszował Toczyłowski Krystyn, III miejsce zajął Frankowski Zdzisław, IV był Szewczyk Paweł. Po wręczeniu nagród i spożyciu posiłku zawodnicy w doskonałych nastrojach rozjechali się do domów.

Opinie (2)

nikotaxi

Dziękuję Organizatorom za piękne i udane zawody Zakończenia sezonu 2013 r.Szkoda że skończyła się już rywalizacja - było wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!! [2013-10-14 00:45]

franek54

Do zobaczenia za rok.Zawody super oby takich wiecej. [2013-10-14 09:10]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej