Zawody gruntowe koła Stomil Sanok 2020 - wyniki.


13.09.20 na stawie nr2 w Hłomczy odbyły się planowane zawody gruntowe. Pogoda sprzyjała co przełożyło się na ilość startujących. Na zbiórce stawiło się 19 zawodników. Po rozlosowaniu stanowisk wszyscy udali się na łowiska. Wędkowanie rozpoczęto o godz. 7:30 i łowiono do godziny 11:30. Ryby jakie dominowały to płocie i leszcze ale trafiło się również 5 karpi, 2 piękne karasie i okazały kleń. Po zakończeniu łowienia komisja sędziowska wędrując po stanowiskach ważyła i liczyła złowione ryby. Wszystkie w dobrej kondycji wróciły do wody. O wyniku końcowym decydowała waga złowionych ryb. Punktowało 12 zawodników.
Zwyciężył kolega Tadeusz Woźniak łowiąc dwa karpie o łącznej wadze 4,020kg. Dodam tylko, że pierwsza trójka to ci sami zawodnicy co rok temu zamieniając się nieznacznie miejscami. Mistrz gruntu pozostał ten sam.

Zawody zakończyły się w miłej wędkarskiej atmosferze pieczeniem kiełbasek. Ze strony Zarządu chcę podziękować za zainteresowanie i dużą frekwencje.

Pierwsza trójka:

1. Tadeusz Woźniak - 4060pkt

2. Edward Król     - 3020pkt

3. Ryszard Urban         - 2690pkt


Jak co roku w kole nr.2 prowadzona była klasyfikacja na najlepszego wędkarza czyli tzw. Puchar Prezesa. Wszystkie zawody rangi mistrzowskiejodbyły się w palowanych terminach. W roku 2020 puchar powędrował w ręce kol. Piotra Sołtysika.

Klasyfikacja końcowa:

1. Piotr Sołtysik           - 69pkt

2. Damian Gibczyński  - 49pkt

3. Marcin Leszczyński  - 46pkt

 


3.8
Oceń
(6 głosów)

 

Zawody gruntowe koła Stomil Sanok 2020 - wyniki. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł