ZAWODY GRUNTOWE NA KANALE ROSNOWSKIM

/ 1 komentarzy

ZAPRASZAMY NA GRUNTOWE ZAWODY WĘDKARSKIE

Polski Związek Wędkarski
Okręg Koszalin
Koło nr 26 „ENERGETYK”

Zarząd koła wędkarskiego ,,ENERGETYK” uprzejmie informuje, że w dniu  07.09.2014r. organizuje zawody gruntowe dla członków koła zaliczane do punktacji ,,Wędkarz roku – koła ENERGETYK’’. Zawody odbędą się na kanale ROSNOWSKIM . Zapisy oraz wpisowe w wysokości 30 zł. od osoby przyjmuje do dn.05.09.2014r. kol. IREK KORDOWSKI [skarbnik koła] tel 606224401 (sklep ,,Pilker’’). Udział w zawodach mogą brać osoby posiadające kartę wędkarską i wniesione opłaty na 2014r. w kole PZW,,ENERGETYK’’.
Zapraszamy wszystkich członków Koła do wzięcia udziału w zawodach.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody i puchary, a dla wędkarzy którym się nie poszczęści przewidujemy dodatkowe upominki do rozlosowania . Dojazd uczestników na własny koszt. HARMONOGRAM

  • Do godz.7:00-zbiórka,
  • Do godz. 7:00-7:30 - odprawa i losowanie stanowisk,
  • Godz. 7:30-8:30 – przygotowanie i dojście na stanowiska,
  • Godz. 8:30-12;00– zawody wędkarskie,
  • Od godz. 12:00 –13:00 - Przerwa w zawodach ( posiłek- ognisko),
  • Od godz. 13:00 – 16:30 – c.d. zawodów,
  • Po godz. 16:30 – praca komisji wagowej,
  • Do godz. 17:00- ogłoszenie wyników z zawodów.                    
                                                                                                                           ZARZĄD KOŁA ENERGETYK

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

ZAWODY GRUNTOWE NA KANALE ROSNOWSKIM - opinie i komentarze

sola24sola24
0
Witam. Powiem szczerze, że nie wiem co to za zawody. Z tego co się orientuję zawody gruntowe nocne zostały odwołane z powodu niewystarczającej ilości zgłoszonych zawodników i wypadły z terminarza zawodów. Po drugie to miały być to zawody nocne -a tu organizator przenosi je na dzień bo domyślam się ze to są te same zawody które odwołano. A po trzecie to nikt z istniejącego Zarządu Koła tego chyba nie ogarnia bo w terminarzu zawodów jest taki bajzel z terminami, że niemożliwe jest się w tym wszystkim połapać . Dlatego też wcale się nie dziwię, że organizuje się zawody na ,,siłę'' bo pieniądze trzeba gdzieś wydać a najlepiej w/g zarządzających w sklepie wędkarskim. Przy okazji chciałbym przypomnieć, że terminarz zawodów koła został uchwalony na sprawozdawczym walnym zgromadzeniu członków i powinien on zostać zrealizowany w takim kształcie jak zostało to zapisane w uchwale. Pozdrawiam- choć nie wszystkich (2014-08-29 22:48)

skomentuj ten artykuł