Zawody Koła o Puchar Prezesa


Dnia 26.07.2015 odbyły się zawody Koła nr 134 "Wiorek" o Puchar Prezesa. Zawody odbywały się na jeziorze Kubek
w Sierakowie. Niestety połowy były małe, o czym świadczą wyniki przedstawione poniżej.
Na szczęście towarzystwo, pogoda i atmosfera były, jak zawsze w przypadku Koła "Wiórek", bardzo dobre.

KLASYFIKACJA GRAND-PRIX

Wyniki zawodów


Nr Nazwisko i imię Rozpoczęcie sezonu
(Mistrz Koła)
Spinigowe
(Mistrz Koła)
Puchar Lata Puchar Prezesa
waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce
1 Tomczak Dariusz 3.190 1 0.000 10 - 18 - 27
2 Lange Józef 0.320 11 0.000 10 6.650 1 0.570 15
3 Potocki Włodzimierz 0.000 21 0.850 4 1.900 5 0.630 10
4 Potocki Łukasz 0.590 5 0.000 10 3.000 2 0.690 4
5 Stefański Adam 1.020 4 1.050 3 0.750 9 0.690 4
6 Idaszak Henryk 0.410 9 0.000 10 - 18 0.770 2
7 Podgórski Edward 0.000 21 - 16 0.550 11 0.000 21.5
8 Łuczak Mirosław 0.000 21 - 16 0.200 12 - 27
9 Kuczma Dariusz 0.000 21 0.000 10 - 18 0.000 21.5
10 Kantorski Andrzej 0.070 14 - 16 - 18 1.150 1
11 Paszkiewicz Rafał 0.330 10 - 16 0.900 8 0.600 13
12 Łuczak Piotr 1.320 2 - 16 - 18 - 27
13 Kozłowski Przemysław 1.200 3 4.200 1 0.700 10 0.670 7
14 Zygmunt Jerzy 0.000 21 0.000 10 0.000 15.5 0.620 12
15 Zygmunt Dariusz 0.000 21 0.000 10 - 18 0.000 21.5
16 Rutkowski Mikołaj 0.050 15 0.000 10 - 18 - 27
17 Maciejewski Adam 0.500 8 - 16 1.800
0.620 11
18 Marchewka Rafał 0.080 13 - 16 - 18 - 27
19 Przybylski Ariel 0.110 12 - 16 - 18 - 27
20 Tomiak Bartosz 0.580 7 0.000 10 2.300 3 0.590 14
21 Łochyński Grzegorz 0.000 21 1.100 2 1.900 5 0.650 9
22 Trąbczyński Krzysztof 0.590 5 0.000 10 2.150 4 0.520 16
23 Ciesielski Zbigniew 0.000 21 - 16 - 18 - 27
24 Jankowski Wiesław 0.000 21 - 16 - 18 - 27
25 Vogt Bronisław 0.000 21 - 16 - 18 0.000 21.5
26 Rybarczyk Ireneusz 0.000 21 - 16 - 18 0.000 21.5
27 Koterba Piotr 0.000 21 0.000 10 0.000 15.5 0.000 21.5
28 Grajczyński Zbigniew - 22 - 16 - 18 0.000 21.5
29 Matuszewski Łukasz - 22 - 16 - 18 0.660 8
30 Donder Roman - 22 - 16 - 18 0.000 21.5
31 Donder Dariusz - 22 - 16 - 18 0.730 3
32 Przybylski Jerzy - 22 - 16 - 18 0.690 6


KLASYFIKACJA GRAND-PRIX

po IV turze zawodów


Miejsce Nazwisko i imię Waga Punkty
1 Stefański Adam 3.510 20
2 Kozłowski Przemysław 6.770 21
3 Potocki Łukasz 4.280 21
4 Tomiak Bartosz 3.470 34
5 Trąbczyński Krzysztof 3.260 35
6 Lange Józef 7.540 37
7 Łochyński Grzegorz 3.650 37
8 Potocki Włodzimierz 3.380 40
9 Idaszak Henryk 1.180 40
10 Maciejewski Adam 2.920 42
11 Paszkiewicz Rafał 1.830 47
12 Zygmunt Jerzy 0.620 48.5
13 Kantorski Andrzej 1.220 49
14 Tomczak Dariusz 3.190 56
15 Donder Dariusz 0.73 59
16 Przybylski Jerzy 0.69 62
17 Matuszewski Łukasz 0.66 64
18 Podgórski Edward 0.550 69.5
19 Rutkowski Mikołaj 0.050 70
20 Kuczma Dariusz 0.000 70.5
20 Zygmunt Dariusz 0.000 70.5

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody Koła o Puchar Prezesa - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł