Zawody Koła o Puchar Proboszcza



Dnia 26.09.2015 odbyły się zawody Koła nr 134 "Wiorek" o Puchar Proboszcza pw . św. Augustyna w Czapurach.

Zawody odbyły się na rzece Warcie, na wysokości u styku wsi Czapury i Wiórek.


KLASYFIKACJA GRAND-PRIX

Wyniki zawodów

Nr Nazwisko i imię Rozpoczęcie sezonu (Mistrz Koła) Spiningowe

(Mistrz Koła)
Puchar Lata Puchar PrezesaPuchar Proboszcza
waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga miejsce waga

miejsce

1 Tomczak Dariusz 3.190 1 0.000 10 - 18 - 27-

18

2 Lange Józef 0.320 11 0.000 10 6.650 1 0.570 151180

7

3 Potocki Włodzimierz 0.000 21 0.850 4 1.900 5 0.630 101150

8

4 Potocki Łukasz 0.590 5 0.000 10 3.000 2 0.690 41920

2

5 Stefański Adam 1.020 4 1.050 3 0.750 9 0.690 41460

4

6 Idaszak Henryk 0.410 9 0.000 10 - 18 0.770 2-

18

7 Podgórski Edward 0.000 21 - 16 0.550 11 0.000 21.5-

18

8 Łuczak Mirosław 0.000 21 - 16 0.200 12 - 27-

18

9 Kuczma Dariusz 0.000 21 0.000 10 - 18 0.000 21.50000

16,5

10 Kantorski Andrzej 0.070 14 - 16 - 18 1.150 10730

12

11 Paszkiewicz Rafał 0.330 10 - 16 0.900 8 0.600 131080

10

12 Łuczak Piotr 1.320 2 - 16 - 18 - 27-

18

13 Kozłowski Przemysław 1.200 3 4.200 1 0.700 10 0.670 71100

9

14 Zygmunt Jerzy 0.000 21 0.000 10 0.000 15.5 0.620 120000

16,5

15 Zygmunt Dariusz 0.000 21 0.000 10 - 18 0.000 21.51200

6

16 Rutkowski Mikołaj 0.050 15 0.000 10 - 18 - 27-

18

17 Maciejewski Adam 0.500 8 - 16 1.800
0.620 111360

5

18 Marchewka Rafał 0.080 13 - 16 - 18 - 27-

18

19 Przybylski Ariel 0.110 12 - 16 - 18 - 27-

18

20 Tomiak Bartosz 0.580 7 0.000 10 2.300 3 0.590 140790

11

21 Łochyński Grzegorz 0.000 21 1.100 2 1.900 5 0.650 90720

13

22 Trąbczyński Krzysztof 0.590 5 0.000 10 2.150 4 0.520 1620601

23 Ciesielski Zbigniew 0.000 21 - 16 - 18 - 27-

18

24 Jankowski Wiesław 0.000 21 - 16 - 18 - 27-

18

25 Vogt Bronisław 0.000 21 - 16 - 18 0.000 21.5-

18

26 Rybarczyk Ireneusz 0.000 21 - 16 - 18 0.000 21.50700

14

27 Koterba Piotr 0.000 21 0.000 10 0.000 15.5 0.000 21.50630

15

28 Grajczyński Zbigniew - 22 - 16 - 18 0.000 21.5-

18

29 Matuszewski Łukasz - 22 - 16 - 18 0.660 8-

18
30 Donder Roman - 22 - 16 - 18 0.000 21.5-

18
31 Donder Dariusz - 22 - 16 - 18 0.730 3-

18
32 Przybylski Jerzy - 22 - 16 - 18 0.690 6-

18
33

Rybarczyk

Piotr

-

22

-

16

-

18

-

27

1710

3



KLASYFIKACJA GRAND-PRIX

po V turze zawodów

     

Miejsce Nazwisko i imię Waga Punkty
1

PotockiŁukasz6200

23

2

Stefański Adam 4970

24

3 Kozłowski Przemysław 7870

30

4 Trąbczyński Krzysztof 5320

36

5 Lange Józef 8720

44

6 Tomiak Bartosz 4260

45

7 Maciejewski Adam 4280

47

8 Potocki Włodzimierz 4530

48

9 Łochyński Grzegorz 4370

50

10 Paszkiewicz Rafał 2910

57

11 Idaszak Henryk 1180

58

12 Kantorski Andrzej 1940

61

13 Zygmunt Jerzy 0620

65

14 Tomczak Dariusz 3190

74

15 Donder Dariusz 0730

77

16 Przybylski Jerzy 0690

80

17 Matuszewski Łukasz 0660

82

18 Rybarczyk

Piotr

1710

86

19 Podgórski Edward 0550

87,5

20

Rutkowski Mikołaj 0050

88

 



 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody Koła o Puchar Proboszcza - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł