Zawody koła TROĆ na zamknięcie sezonu 2017

/ 3 zdjęć


Upływ czasu jest jednak nieubłagany- nie tak dawno witaliśmy sezon 2017 a tu, nie wiadomo jak, już zawody zamykające nasze sportowe współzawodnictwo.

       14 października spotkaliśmy się nad naszym pięknym łowiskiem Karolewo Czarne na  zawodach o Spinningowego Mistrza Koła. Na starcie stanęło czternastu specjalistów z większymi lub mniejszymi umiejętnościami w tej jakże pięknej dziedzinie wędkarstwa. Wyniki końcowe weryfikują umiejętności naszych kolegów. Jak się okazało- ryba współpracowała dosyć chętnie, pogoda jak na zamówienie, wiatru prawie wcale, trochę może za dużo słońca ale jak się okazało po czterogodzinnych zmaganiach w porównaniu do lat ubiegłych nastąpiła widoczna poprawa wyników końcowych. Co prawda nie złowiono wymiarowego szczupaka ale dokładnie połowa zawodników mogła pochwalić się rybą czyli wymiarowymi okoniami. Wyniki nie powalały może na kolana ale zabawa była przednia.

Tytuł Spinningowego Mistrza Koła przypadł kol. Piotrowi Wach z wynikiem 480pkt, I W-ce Mistrzem został kol. Piotr Skrodzki z wynikiem 270pkt, II W-ce Mistrzem kol. Włodek Ciesielski. Gratulujemy Piotrom oraz Włodkowi wyników, osobne podziękowania dla organizatorów oraz komisji sędziowskiej za organizację zawodów.
Do zobaczenia w sezonie 2018.
 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zawody koła TROĆ na zamknięcie sezonu 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł