Zaloguj się do konta

Zawody Milo Carp Masters 2015


Witam

Mam przyjemność zaprosić i troszkę przedstawić ogólnopolskie zawody Milo Carp Masters 2015.

Poza tym co wynika już z samego zaproszenia na zdjęciu i regulaminu (kliknij tutaj) ,parę słów od siebie.

Wszystkie zawody odbywają się na stawach komercyjnych co ma gwarantować wysokie wyniki.Zaliczane są wszystkie ryby choć najczęściej w siatkach są karpie,jesiotry,amury,karasie,leszcze.Wyniki w okolicach 50kg nie są czymś nadzwyczajnym .Przez co wymagane są min.dwie siatki.Czas łowienia ok 6 godzin te sprawy ustalane są na odprawie.

Co wyróżnia zawody Milo Carp od innych tego typu ,to podział nagród .Nagrodę główną talon na zakupy w sklepie Match Pro za 1000 zł. otrzymuje zwycięzca ,natomiast pozostałe nagrody rzeczowe(konkretne) zostaną rozlosowane wśród uczestników + "dzika karta " zapewniająca start w następnych zawodach gratis .To losowanie nagród ma zachęcić początkujących zawodników którzy często obawiają się rywalizacji z bardziej doświadczonymi .Tu nie ma "dawców" wpisowego ,o tym zdecyduje los ,a pierwsza trójka  otrzyma pamiątkowe puchary .

Mimo wszystko po zliczeniu wpisowego + papu dla rybek + dojazd ,tworzy niemały  koszt  .Zwłaszcza dojazd ponad 200 km z Pabianic na 6 godzin łowienia ,dla tego większość zawodników zamawia kwaterę (można się fajnie pointegrować) i na drugi dzień startuje w zawodach Tubertini Boland. Koszt się zwiększa ,ale zabawa podwójna.

Sam nie należę do rozrzutnych ale polecam taki wędkarski weekend ,naprawdę można się nałowić.Na plus przemawia jeszcze to że rybki będą głodne ,łowisko otwarte jest od 1 kwietnia ,pogoda jest jaka jest i przez tydzień się utrzyma , karmicieli nie będzie dużo .Co ciekawe zanęty na same zawody nie zużywamy dużo ,stosuje się różnego rodzaju pellety,kukurydzę ,robaki (grube).

W sobotę łowimy metodą spławikową ,wystarczy tyczka która daje radę na rzece lub odległościówki.

W razie niejasności proszę pytać.

Link do opisu łowiska (kliknij tutaj) .Parę zdjęć z 2014 r (kliknij tutaj)

Pozdrawiam

Marek

Informacje dodatkowe

  • Organizator: Klub Milo Polska
  • Typ zawodów:
  • Data/Miejsce zawodów: 2015-04-18 / Grębów (Podkarpackie » Tarnobrzeski)
  • Godzina/Miejsce zbiórki: 07:00 /
  • Czas trwania zawodów: od godziny:00:00 do 00:00
  • Opłaty startowe: 100
  • Nagrody: Talon na zakupy w sklepie Match Pro 1000 zł.,dwie nagrody z oferty Milo,Drennan do losowania + dzika karta(wstęp na następne zawody gratis)+puchary
  • Sponsorzy: Match Pro

Opinie (1)

zwir73

Nie jest wymagana przynależność do PZW. [2015-04-07 21:20]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej