Zawody na jeziorze Budzieszowskim 27.08.2017


Zarząd Koła „Okoń” w Goleniowie informuje, że w dniu 27.08.2017 roku na jeziorze Budzieszowskim ( Krakus) odbędą się spławikowe zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix naszego Koła. Zbiórka zawodników o godz.7.00 przy jeziorze na asfaltowym parkingu znajdującym się tuż za Budzieszowcami po prawej stronie jadąc w kierunku Maszewa. Zapisy oraz opłata startowa przyjmowane będą w sklepie wędkarskim „Tropik” w terminie do dnia 25.08.2017 roku. Opłata startowa nie dotyczy młodzieży i kobiet. Niepełnoletni mogą brać udział w zawodach pod opieką osoby dorosłej.

Dotychczas Koło „Okoń” organizowało zawody wędkarskie na różnych wodach w większości znacznie oddalonych od Goleniowa. Nie wszyscy wędkarze byli z tego zadowoleni. Jezioro Budzieszowskie podobnie jak Lechickie od wielu lat jest pod opieką naszego Koła, lecz do tej pory nie organizowaliśmy na żadnym z nich zawodów. W kalendarium na 2017 rok zaplanowaliśmy między innymi zawody na jeziorze Budzieszowskim.   Zimą tego roku korzystając z lodu przygotowaliśmy wiele miejscówek wędkarskich tak, aby było można jezioro Budzieszowskie   wykorzystać do naszych potrzeb związanych z zawodami. Oczywiście mam na myśli zawody towarzyskie a nie rangi mistrzowskiej. Z zasięgniętych w ostatnim czasie opinii wynika, że uzyskiwane przez wędkarzy wyniki są dobre w związku z czym należy oczekiwać, że efekty zawodów na tym jeziorze   mogą być lepsze od miejscówek z których korzystaliśmy dotychczas bo są one już zdecydowanie przełowione.

Zapraszam na zawody w imieniu Zarządu Koła i życzę sukcesów.

Uwaga  

W związku z licznymi pomyłkami przypomina się, że sklep Centrum Wędkarskie Okoń w Goleniowie poza użytą nazwą Okoń nie ma nic wspólnego z Kołem PZW Nr 14 "Okoń". Nasze Koło "Okoń" mieści się na ul. Pocztowej 15/18 ( budynek przedszkola).

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Zawody na jeziorze Budzieszowskim 27.08.2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł