Zaloguj się do konta

Spinningowe Mistrzostwo Koła Okoń Warszawa 2009.

W dniu 09-05-2009 r. odbyły się w m. Brzózę Duże. Zawody o Mistrzostwo Koła PZW nr 031 MSWiA "Okoń" w Warszawie w konkurencji - spinning. W zawodach wzięło udział około 30 zawodników. Ranek przywitał nas lekkim deszczem, ale bez obawy, nikt nie jest z cukru. W miarę upływu czasu, słoneczko podgrzewało coraz bardziej co sprawiało, że warunki wędkowania były zmienne i wcale nie łatwe.

Zawody trwały od 6:00 do 12:30. Od 12:30 do 13:00 zbiórka w ustalonym miejscu, ważenie ryb - i tu warunki atmosferyczne potwierdziły, że są głównym reżyserem, co miało odzwierciedlenie w wynikach.
Następnie odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie przez Prezesa Koła nagród – pucharów, medali oraz dyplomów pamiątkowych.

Wyniki zawodów:
I miejsce - kol. Waldemar Michalski;
II miejsce - kol. Ryszard Fajnas;
III miejsce - kol. Mariusz Domagała;
IV miejsce - kol. Zygmunt Lebioda;
V miejsce - kol. Paweł Janicki;
VI miejsce - kol. Edmund Misterski;

Imprezę zaszczycił znamienity gość - kol. Tadeusz Szewczyk - Sekretarz Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW.
Szanowny Gość wręczył na ręce Prezesa Koła - kol. Wiesława Borkowskiego upominki:
 Z okazji 50-lecia Koła nr 31 „Okoń" - złotą odznakę „Za zasługi dla PZW" wraz z aktem nadania (Nr 137) - odznakę nadał Zarząd Główny PZW;
 Okolicznościową paterę wraz z listem gratulacyjnym od Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW.

Po tych miłych chwilach, Prezes Koła - kol. Wiesław wręczył naszemu Gościowi pamiątkową odznakę upamiętniającą 50-lecie powstania koła. Po dekoracji odbyło się uhonorowanie kolegów - Zygmunta Lebiodę i Bogumiła Stępniaka -Złotą Odznaką PZW a kolegę Waldemara Michalskiego - Medalem Za Zasługi dla Rozwoju PZW oraz przyjęcie w poczet i wręczenie - koledze Andrzejowi Niesłuchowskiemu odznaki Społecznej Straży Rybackiej.
Po oficjalnych chwilach przyszedł czas na towarzyskie pogawędki przy ognisku i pieczonej kiełbasie. Jak wspomniałem, słoneczko przygrzewało tak miło jak była cała atmosfera na zawodach.
Do zobaczenia za rok.

Opinie (3)

jawa12

brawo dla zwycięzców w tej kategorii choć jest ona bardzo trudna [2009-05-31 17:21]

fleischer696

Gdzie odbyły sie zawody (dokładnie) i jakie były ryby? [2009-07-08 15:55]

adi

A gdzie konkretne wyniki??? Jakie ryby? Kto i ile?? [2012-06-30 01:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej