Zawody o Puchar Wójta Gminy Bartniczka z Okazji 30-lecia Koła PZW Grążawy

/ 19 zdjęć


W niedzielę dnia 18 sierpnia 2019r, nad Jeziorem Wielki Głęboczek odbyło się spotkanie z okazji 30. lecia istnienia Koła Gminnego PZW Grążawy , które zostało p ... owołane przez miłośników wędkarstwa w 1989r. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Batniczka p.Wiesław Biegański , Przewodniczący Rady Gminy p. Leszek Walczak i zaproszeni goście kol. Stefan Tomella - Członek Zarządu PZW Okręgu Toruń oraz obecni członkowie Koła.
Z okazji Jubileuszu 30-lecia, na ręce Prezesa kol. Józefa Badaczewskiego zostały wręczone okolicznościowe listy gratulacyjne. Składali - Przewodniczący Rady Gminy p. Leszek Walczak, Stefan Tomella – Członek Zarządu PZW Okręgu Toruń. Wójt Gminy Bartniczka ufundował nagrodę pieniężną. P.Wiesław Biegański podkreślił, duże zaangażowanie członków Koła w życie społeczne mieszkańców Gminy życzył dalszego rozwoju oraz niesłabnącego zapału do kontunuowania wędkarskiej pasji. Podziękował za doskonałą organizację imprez sportowo – rekreacyjnych, w tym lokalnych obchodów z okazji Dnia Dziecka, które co roku zachęcają do relaksu i zabawy całych rodzin. W czasie spotkania, zasłużonym członkom Koła zostały wręczone dyplomy. Wszystkim członkom Zarządu Koła statuetki pamiątkowe. Imprezę zapoczątkowały zawody wędkarskie „spławikowe” o puchar Wójta Gminy Bartniczka.. Zwycięzcom wręczono nagrody i puchar oraz dyplomy. Nagrody i puchary ufundowali Wójt Gminy Bartniczka oraz Koło PZW  Grążawy.
Wyniki:kat kobiet:
1. Kol. Ewa Siedlikowska
2. Kol. Elżbieta Kamińska
Kat mężczyzn:
1. Kol. Tomasz Bieńkowski
2. Kol. Tomasz Badaczewski
3. Kol. Jan Wojciechowski
4. Kol. Marcin Cegielski
5. Kol. Jan Witkowski
6. Kol. Marek Chmielewski
7. Kol. Zbigniew Radomski
8. Kol. Przemysław Narodzonek
9. Kol. Szymon Kijewski
10. Kol. Wiesław Kamiński
Startowało 24.zawodników. Wręczono także dyplom i skromną nagrodę ufundowaną przez członka Zarządu Okręgu PZW Toruń kol. Stefana Tomella za złowienie największej ryby. którą złowił kol. Tomasz Badaczewski. Po części oficjalnej wszyscy mogli liczyć na pyszny TORT i poczęstunek przygotowany przez panią Wiollettę Cegielską i panią Katarzynę Bieńkowską oraz pogawędki o Taaakiej rybie, super zabawę w miłej atmosferze. 
Na przestrzeni tych lat koło może pochwalić się wzrastającą liczbą członków. Od początkowo 48 osób do dzisiejszych ponad 182 osób. Pierwszym prezesem Koła PZW był kol. Jan Leszczyński który pełnił funkcję do kwietnia 2005r. W kolejnych kadencjach funkcje prezesa pełnili kol. Leszek Narodzonek funkcję Prezesa pełnił do stycznia 2017r. a obecnie stanowisko Prezesa dzięki głosom i zaufaniu kolegów wędkarzy pełnii kol. Józef Badaczewski. W tym okresie skarbników było kilku, od stycznia

 


4.6
Oceń
(7 głosów)

 

Zawody o Puchar Wójta Gminy Bartniczka z Okazji 30-lecia Koła PZW Grążawy - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł