Zaloguj się do konta

Zawody o Puchar Prezesa Koła PZW Grążawy 11.09.2022

W dniu 11.09.2022 nad jeziorem Wlk.Głęboczek zostały rozegrane zawody o Puchar Prezesa Koła PZW Grążawy. Na miejsce zbiórki stawiło się o godzinie 6.00  dziewiętnastu wędkarzy. Na początku zawodów prezes koła Józef Badaczewski przywitał wszystkich zawodników, następnie sędzia Ryszard Różalski zapoznał wszystkich zawodników z regulaminem zawodów. Zawody odbyły się w 2 turach po 2,5 godziny. Tradycją w naszym kole stało się , że zawody o Puchar Prezesa Koła PZW  Grążawy są rozgrywane bez uklei. Ryby żerowały bardzo chimerycznie .Po zakończeniu pierwszej tury dla zawodników został przygotowany poczęstunek , żeby mogli nabrać sił i podzielili się wrażeniami. Druga tura rozpoczęła się koła o godzinie 10:30. Po zakończeniu drugiej tury podliczono wyniki , najlepszym wędkarzem okazał się Tomasz Bieńkowski , drugim był Zbigniew Radomski a trzecim  Jan Witkowski. W zawodach startowała też jedna kobieta Marzena Sikorska która została uhonorowana dyplomem za uczestnictwo w zawodach oraz jeden junior Łukasz Kamiński który został uhonorowany pucharem od prezesa Koła Józefa Badaczewskiego. Największą rybę zawodów złowił  Tomasz Śliwiński leszcza 37 cm .Sędzia główny oraz prezes koła podziękowali wszystkim za uczestnictwo i zaprosili na kolejne zawody o Mistrzostwo Koła PZW Grążawy w spinningu.