Zawody o puchar Kierownika Osiedla Bolesława Chrobrego

/ 6 komentarzy / 8 zdjęć


W dniu 18-04-2010r. zarząd koła 168'Chrobry'postanowił zorganizować wiosenne zawody dla swych członków. Na miejsce rozegrania zawodów wybrano jeź.Karolewo Czarne. Jest to malowniczy akwen położony wśród lasów.Jest on znany naszym wędkarzom, bo choć zasobny w ryby to jednak kapryśny. Do rywalizacji stanęło 36 zawodników. V-ce prezes kol.Bogdan Gmerek dokonał otwarcia zawodów, witając obecnych zaznajomił ich z regulaminem zawodów. Uczczono też minutą ciszy pamięć tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. O godz.8 rozpoczęto zmagania które miały trwać do godz.12ej. Piękna słoneczna pogoda oraz budząca się do życia przyroda nastraja wszystkich optymistycznie. Jak będzie z braniami?. Pierwsze ryby to drobnica . Przeważały krąpiki,płoteczki i uklejki. Największe ryby to okonki od 20-23cm. Drobnica dominowała do końca zawodów. Godz.12 ta, to koniec zmagań. Komisja dokonuje ważenia i ogłasza wyniki. Rewelacji nie ma. Oto wyniki. I - kol. Lenarczyk Maciej - 1280 pkt. II - kol. Matecki Rafał - 1160 pkt. III -Jędrys Zbigniew - 960 pkt. IV- kol Lenarczyk marek - 940 pkt. V - kol.Różewicz Jacek - 840 pkt. VI -Kajtek Mirosław - 820pkt. Troszkę niedosytu, ale tak bywa. Zwycięzcom wręczono puchary Kier.Oś.Bol.Chrobrego oraz upominki. Piękna pogoda i smaczne kiełbaski serwowane z grila przez kol.Basię,Krystynę,Wandę i Lucynę oraz napoje wprawiły wszystkich w dobry nastrój. I oto właśnie chodziło na zakończenie. Po aktywnie spędzonym dniu powróciliśmy autokarem do domu. Ogólnie impreza udana. piotr0206

 


3.9
Oceń
(21 głosów)

 

Dokumenty (1)

  • - - 3 kbZawody o puchar Kierownika Osiedla Bolesława Chrobrego - opinie i komentarze

politurapolitura
0

Wielu z nas czyta tą stronę, ale boi się coś napisać.

Zachęcam do pisania komentarzy, bo one pomagają w organizowaniu następnych imprez.

Każdy głos się liczy i ulatwia pracę zarządu aby było lepiej i "żyło się dostatniej"

(2010-04-21 18:07)
zdzich1zdzich1
0
Nie macie pojęcia jak wam zazdroszczę takich pięknych i urokliwych jezior,a na dodatek obfitujących w rozmaite gatunki ryb.Ja mieszkam na śląsku i w pobliżu mamy tylko sztuczne zbiorniki które są bardzo słabo zarybiane,a ryb w nich na lekarstwo.Wyniki z waszych zawodów mówią same za siebie.
                  Pozdrawiam i życzę sukcesów!
(2010-04-21 21:27)
Zbig28Zbig28
0

Ze zdumieniem przeczytałem ten tekst.  Czyżby w waszym kole nie obowiązywała żałoba obejmująca cały kraj ?  Nawet zawody i imprezy sportowe o charakterze międzynarodowym zostały odwołane.  W mojej ocenie jest to złamanie prawa i organizatorzy powinni ponieść konsekwencje zarówno związkowe jak i prawne.  I mam nadzieję, że to nastąpi !  Tym bardziej, że ten wpis jest oczywistym dowodem.

Zarząd mojego koła zawody planowane też na ten dzień  po prostu przełożył i spotkało się to zrozumiałą akceptacją. 

Wstyd mi za was panowie. I za organizatorów, i za uczestników. Wielka wpadka i jeszcze większa pała za ten wpis. 

(2010-04-21 22:00)
politurapolitura
0

Myślę że kolega "trochę" przesadził z tą żałobą.

My nie byliśmy na jakimś ubawie czy festynie, my łowiliśmy ryby.

Czy z powodu tej tragedii żadnemu polakowi nie wolno było pojechać na ryby?

Złamał by prawo? (jakie?). Dla mnie osobiście ten wpis dokonany został przez

fanatyka żałoby, do której nikt nikogo nie możne zmusić. To jest osobista sprawa

każdego człowieka, a straszenie jakimiś konsekwencjami uważam za kompletną bzdurę

człowieka który nie zna prawa. Szanowny kolega powinien się zastanowić nad dalszymi

wpisami na naszej stronie.

MOJA OCENA:  WIELE WIELKICH PAŁ

(2010-04-22 17:17)
Zbig28Zbig28
0

Pozostaje mi tylko wyrazić zdumienie i żal, że są w naszym kraju ludzie reprezentujący takie poglądy na tragedię narodową jak powyższy POLITURA !

Szkoda czasu na dalszą polemikę z osobnikami o takich horyzontach myślowych i nie potrafiących zrozumieć, co czytają i piszą !

 

 

(2010-04-22 17:29)
chudy028chudy028
0

W końcówce relacji Piotr0206 pogrąża się stwierdzeniem, że kiełbaski serwowane przez sympatyczne koleżanki oraz napoje wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Z osobami, które tak sobie wyobrażają atmosferę dni żałoby narodowej nie ma o czym gadać. Do tego grona zaliczam również fundatora pucharu czyli pana kierownika osiedla, którego nie było stać na przełożenie terminu zmagań o owo trofeum. Moim zdaniem gospodarna i patriotyczna Wielkopolska, która tak zasłużyła się obronie narodowych wartości, ma prawo teraz się zawstydzić tym incydentem. Zwłaszcza że idący w zaparte POLITURA myli przyzwoitość i szacunek z jakimś wydumanym fanatyzmem. Najważniejsze jednak, że niemal cała strona karty historii tej ostatniej żałoby narodowej została zapisana godnie. Na jakiś jej margines nie warto zwracać uwagi, bo na to nie zasługuje.

(2010-04-22 21:05)

skomentuj ten artykuł