Zawody o Puchar Zarządu Koła Czarna Łada

/ 17 zdjęć


W dniu 19.09.2010 r. na zb. Bojary w Biłgoraju rozegrano zawody spławikowe o Puchar Zarządu Koła 'Czarna Łada' w Biłgoraju. Do rywalizacji przystąpiło 16 seniorów oraz 4 juniorów. Po losowaniu i zajęciu stanowisk przystąpiono do łowienia. Po chłodnym poranku nastał ciepły dzień . Ryby jak na warunki i możliwości naszego zbiornika dopisały średnio. Łowiono płotki, leszczyki, trafił się również jaź i okoń. Po 4 godzinach wędkarskich zmagań zakończono sportową rywalizację.

Zestawienie wyników (osoby nagrodzone):
Seniorzy
1. Gut Mariusz 2000 g
2. Kutny Andrzej 940 g
3. Buliński Stanisław 564 g
4. Blicharz Jarosław 498 g
5. Gut Ryszard 480 g
6. Wiśniewski Dariusz 476 g

Juniorzy
1. Małek Maciej 272 g
2. Bełżek Karol 136 g
3. Sobaszek Damian 70 g


Zwycięzcy z każdej kategorii oprócz talonu do realizacji w sklepie wędkarskim otrzymali okolicznościowe puchary. Nie zabrakło też symbolicznej nagrody za zajęcie 13 miejsca (nagroda sponsorowana) - przypadła ona kol. Grzegorzowi Matysowi który złowił 52 g ryb, NAGRODA TA SPRAWIŁA MU OGROMNĄ RADOŚĆ, BO POMIMO SOLIDNEGO PRZYGOTOWANIA DO ZAWODÓW (całe wiadro porządnej zanęty) wylosował bezrybne końcowe stanowisko.
Po zawodach tradycyjny grill i wymiana wędkarskich doświadczeń. Zawody zaszczycił swa obecnością kol. Jerzy Bardyga – członek Zarządu Okręgu PZW w Zamościu i jednocześnie prezes Koła Biłgoraj Miasto, który wręczył kol. Mariuszowi Gutowi medal „Zasłużony dla Wędkarstwa Zamojszczyzny” który to został przyznany Uchwałą Zarządu Okręgu PZW w Zamościu w dniu 16.07.2010 r.

Zapraszamy wszystkich kolegów na następne zawody wędkarskie „Zakończenie sezonu” w dniu 17 października do Majdanu Sopockiego.

 


4.1
Oceń
(16 głosów)

 

Zawody o Puchar Zarządu Koła Czarna Łada - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł