Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady gminy Stare Czarnowo - Dębina 19.07.2015

Zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącego Rady gminy Stare Czarnowo odbyły się na gliniance koło Dębiny. Na starcie stanęło 15 zawodników, którzy to zameldowali się na zbiórce o godzinie 7.00. Po odprawie i wylosowaniu stanowisk wszyscy udali się na swoje wylosowane miejsce do łowienia. Start nastąpił o 8.00 i zawody trwały do 11.30.

Pogoda na początku była słoneczna, przyjemna do wędkowania. Jednak już w połowie trwania imprezy zaczęły napływać ciemne chmury. Ryby nie chciały współpracować co będzie widoczne po wynikach. Głowie dominowały drobne płotki. Po 3,5h rywalizacji nastąpiło ważenie. Zwycięzcą zawodów został Marcin Wąchalski łowiąc 4300 punktów. Drugie miejsce zajął Dariusz Pach - 2710, zaś trzecia lokata przypadła Marzenie Kwiatkowskiej - 2650.

Po wędkowaniu wszyscy spotkali się przy ognisku na pieczeniu kiełbasek. Następnie Przewodniczący Rady gminy Stare Czarnowo P. Piotr Kukawka wręczył ufundowane Puchary najlepszym zawodnikom oraz wszystkim pogratulował za sportową rywalizację.

Kilka fotek wraz z wynikami pod tym linkiem;

5
Oceń
(4 głosów)

Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady gminy Stare Czarnowo - Dębina 19.07.2015 - opinie i komentarze