Zawody o Puchar Wójta Poczesna - zakończenie cyklu Grand Prix

/ 6 zdjęć


Dzisiaj dnia 18.10.2015 odbyły sie ostatnie zawody w tym roku o Puchar Wójta Gminy Poczesna, zawody odbyły się na zbiorniku Glinianka, niestety zmienna w ostatnich dniach pogoda nie pomogła wędkarzom, ryba brała bardzo słabo i to praktycznie tylko w jednym obszarze zbiornika przez co zapunktowało tylko dziesięciu spośród trzydziestu zawodników. Zawody Wygrał Oleksik Henryk wagą 1575gr, drugi był Knaś Mariusz 1405gr, trzeci Piedo Zbigniew 810 gr. Zawody kończyły cykl Grand Prix Koła Poczesna 2015, dotychczasowy lider tabeli niestety musiał ustąpić miejsca zeszłorocznemu mistrzowi Marcinowi Wójcikowi który ponownie okazał się najlepszym zawodnikiem w całym cyklu zawodów. Drugie miejsce przypadło Sławomirowi Wawrzyńczakowi trzecie natomiast Jerzemu Nowakowi, dla tej trójki w nagrodę zostaną wręczone imienne piękne puchary, puchary będą wręczone na zebraniu walnym, w nagrodę także osoby te mają darmowe rejestry na zbiornik Glinianka na rok 2016, dodatkowo darmowymi rejestrami nagrodzone zostaje także miejsce czwarte, które zajął Kita Wiesław oraz miejsce piąte zajęte przez Mariusza Kanasia.
Kolejno dalsza piatka to:
6.Kuc Henryk
7.Oleksik Henryk
8.Łyko Jarosław
9.Piedo Zbigniew
10.Markowski Jakub

Wyniki zawodów oraz pełna klasyfikacja w zakładkach na stronie Koła Poczesna
Już z tego miejsca pragnę zaprosić na przyszłoroczne Grand Prix 2016, zaczniemy je od zawodów podlodowych jeśli pogoda pozwoli. Prawdopodobnie ulegnie zmianie regulamin Grand Prix, chce  aby jedne najgorsze zawody czy tez nieobecność były odliczane z całościowego wyniku z tego względu musimy zmienić sposób punktowania, przypominam także, że w zawodach może uczestniczyć każdy członek Koła Poczesna nawet ten który nie ma wykupionego pozwolenia na zbiornik Glinianka.

Proszę obserwować stronę koła wszystkie informacje na bieżąco będą wrzucane na stronę, termin zebrania walnego, terminy zawodów oraz inne informacje.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Zawody o Puchar Wójta Poczesna - zakończenie cyklu Grand Prix - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł