Zawody Okręgowe


Informuję wędkarzy, że otrzymaliśmy zaproszenie na zawody, które zaliczane są do Grand Prix 2017 naszego Okręgu w wędkarstwie spławikowym. Osoby chętne wzięcia udziału w zawodach   i uzyskania więcej informacji na ten temat proszę o kontakt z naszym Kapitanem Sportowym kol. Danielem Pabichem pod numer telefonu 691052076.

Poniżej podaję treść zaproszenia:  

Zaproszenie na spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego PZW w Szczecinie
( I tura zawodów spławikowych zaliczanych do GP Okręgu Szczecińskiego 2017 )

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na spławikowe zawody o Puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego, które odbędą się w dniu 9 kwietnia 2017 r. (niedziela) na łowisku Dziewoklicz (Kanał Odyńca).

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00

Udział w zawodach mogą brać wędkarze reprezentujący Kluby i Koła Okręgu PZW w Szczecinie. Każde Koło i Klub może wystawić dowolną ilość drużyn i zawodników indywidualnych. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie startujących zawodników do dnia 05 kwietnia 2017 pod numerem telefonu 505 595 423 - Krzysztof   Murawski (Koło Nr 69 Big Fish) lub w sekretariacie Biura Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie.
W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna w kategoriach senior, junior i kobieta oraz klasyfikacja drużynowa (drużyny 5-osobowe- 3 seniorów, 1 junior, 1 kobieta).

Składka organizacyjna: 20 zł od każdego zawodnika.

Serdecznie zapraszamy

Okręgowy Kapitanat Sportowy 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody Okręgowe - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł