Zawody Podlodowe - koła Wędkarskiego ,,Nida

/ 17 zdjęć

Dnia 03-02-2019 roku na zbiorniku „Starorzecze” w Mokrsku odbyły się Zawody w Wędkarstwie Podlodowym w kategorii seniorów koła Nida Sobków. Zawody rozpoczęły się o godzinie 07:00. Zanim rozpoczęto połowy oceniona została grubość tafli lodowej po czym dokonano losowania stanowisk. Organizatorem zawodów był Kol. Kamil Dębiński. Sędzią głównym był Kol. Janusz Stanik, pozostałe funkcje sędziowskie pełnili Kol. Kol. Stanisław Korban i Artur Purski. Zawody trwały 4 godziny i składały się z dwóch 2 godzinnych tur. W zawodach wzięło udział 12 wędkarzy. Było stosunkowo ciepło jak na okres zimowy. Wędkarze nie narzekali na brak brań. Walka trwała do ostatniej chwili. W zawodach zwyciężył Kol. Tomasz Wiewiór(2230pkt), drugie miejsce zajął Kol. Kamil Dębiński(2130pkt), a trzeci był Kol. Piotr Ciosk(2000pkt). Po zawodach uhonorowano zwycięzców pucharami po czym wszyscy uczestnicy posilili się kiełbaska z rożna.