Zawody podlodowe


Informuję wszystkich zainteresowanych wędkarstwem podlodowym , że Zarząd Koła PZW  „ Okoń ” w Goleniowie organizuje zawody wędkarskie podlodowe dla  członków naszego Koła. Zawody odbędą się w dniu 24.01.2016 r. na jeziorze Lechickim / Maciejewskim /.

Zbiórka zawodników o godz. 8˚˚ na polu biwakowym od strony Pogrzymia.

Zapisy oraz opłata startowa dotycząca wszystkich uczestników, przyjmowane będą w sklepie wędkarskim „ Tropik ” w terminie do dnia 22.01.2016 r.

Zawody przeprowadzone będą zgodnie z regulaminem zawodów w wędkarstwie podlodowym PZW w zakresie stosowanego sprzętu i zabezpieczenia. Bezwzględnie każdy zawodnik musi być wyposażony w linkę o długości min. 10 metrów, przywiązaną w pasie, zakończoną rzutką lub drążkiem. Udział w zawodach jet dobrowolny. Zawodnik wchodzi na lód na własną odpowiedzialność. Zarząd Koła nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne powstanie uszczerbku na zdrowiu lub życiu osób biorących udział w zawodach.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu zawodów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych ze względu na bezpieczeństwo zawodników. Podstawowym wymogiem jest oczywiście odpowiednia grubość lodu.

Serdecznie zapraszam w imieniu Zarządu Koła.                                                                                            

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zawody podlodowe - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł