Zawody Podlodowe o Mistrzostwo Koła LIN I tura

/ 8 zdjęć


W niedzielę 22 stycznia br. na zbiorniku Błonie w Sobkowie odbyła się I tura zawodów podlodowych o mistrzostwo koła LIN. Przed przystąpieniem do zawodów wiceprezes ds. sportu Mirosław Czajor sprawdził lód, którego grubość wynosiła 25 cm. W zawodach wystartowało 15 zawodników, którzy stawili się na godzinę 8:30 na parkingu. Następnie po przywitaniu wszystkich zawodników przez wiceprezesa ds. sportu Mirosława Czajora, sprawdzeniu listy obecności i wyjaśnieniu zasad, przystąpiono do losowania stanowisk. Na sygnał sędziego w ruch poszły świdry i zanętniki. Po drugim sygnale w ruch poszły wędki podlodowe. Podczas zawodów łowiono głownie płocie, okonie a także trafiały się karasie i jazgarze. Pogoda w tym dniu była znośna, było pochmurno i niewiele poniżej zera, wiał południowo - wschodni wiatr. Wraz z upływem czasu brania były coraz rzadsze i anemiczne. Po sygnale sędziego oznaczającym koniec 3 godzinnych zmagań przystąpiono do ważenia.
 
W czasie podliczania wyników zawodnicy tradycyjnie posilali się ciepłą kiełbaską. Po czym sędzia ogłosił wyniki zawodów:
 
I miejsce zajął Zaczkowski Rafał wynikiem 1970 punktów, II miejsce zajął Rokicki Robert wynikiem 1580 punktów, a trzeci był Wrześniewski Przemysław z wynikiem 1320 pkt.
 
II turę zawodów zapowiedziano na 29 stycznia br. więcej informacji o zawodach w zakładce kalendarium.
 

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zawody Podlodowe o Mistrzostwo Koła LIN I tura - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł