Zawody Rzutowego Pucharu Polski I Puchar Bałtyku

Udany start naszych Pań i młodzieży nad morzem. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbyły się pierwsze w 2016 r. zawody rzutowe z cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski. Nie zawiodły aktualne drużynowe mistrzynie Polski Magdalena i Renata Kuza z Buskiego Koła PZW. Magda wygrała indywidualnie a razem ze swoją mamą zwyciężyły też Drużynowo.  Drużyna męska z Jackiem Kuza i Mariuszem Janikiem z Buska w Składzie zajął III
miejsce za Katowicami i Legnicą. Nieźle zaprezentowała się też nasza młodzież. W debiutanckim składzie z 13-letnim Michałem Owsińskim z Buska zajęła dobre VI m. bardzo dobrym wynikiem 713 pkt. przy czym całą trójka (Sławek Gruszka z Kazimierzy i Ola Serafin z Brodów) pobiła swoje rekordy życiowe. Michał Owsiński "rzucił 233 pkt w 3 - boju (76 w arenbergu 75 i finał w skishu i 55 m na odległość ciężarkiem 7,5 grama) zajmując w swoim debiucie na zawodach tej rangi VI miejsce w kat. kadetów.  Gratulacje i tak trzymać!

0
Oceń
(0 głosów)

Zawody Rzutowego Pucharu Polski I Puchar Bałtyku - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki