Zaloguj się do konta

Zawody Sandacz Klimkówki 2013

Na nasze zaproszenie na spinningowe zawody pod kryptonimem: "Sandacz Klimkówki" odpowiedziało 40 osób, które często z odległych stron Polski stawiły się w sobotę 8 czerwca na przystani "Wrzos", żeby wziąć udział w tej towarzyskiej rywalizacji.
Jezioro było łaskawe, wyjątkowa pogoda, która wytrzymała mimo nawałnic dookoła, bezwietrzny wieczór i szmaragdowa toń wody, wymarzone warunki!

Zawody otworzył Łukasz Kosiba - Prezes Koła PZW Miasto Gorlice.... a potem już tylko wędkowanie!

Pierwsza tura rozpoczęła się o 14-tej i potrwała do 21-ej, potem był czas na rozmowy przy ognisku, krótki sen i o 4-tej rano znów na łodzie! Liczyły się tylko sandacze i szczupaki powyżej 50 cm, połów musiał być udokumentowany fotografią na tle specjalnej miary naklejonej na burtę. Oczywiście wszystkie ryby wracały do wody.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą zawodów "Sandacz Klimkówki 2013" został:
Radosław Wysocki. Radosław Wysocki kierownik sklepu wędkarskiego E.Leclerc, z zamiłowania wędkarz spławikowy i autor tekstów do wydań Wędkuj Płoć, Leszcz i Lin, udowodnił, że łowieni drapieżników nie jest dla niego najmniejszym problemem!  

II Miejsce:
Maciej Cisowski
(także trofeum za największą rybę zawodów - sandacza 65 cm)

III Miejsce:
Robert Podwika

IV Waldemar Bolerowski (ex aequo), IV Artur Skowroński (ex aequo), V Mariusz Kieblesz, VI Karol Zacharczyk, VII Grzegorz Grzywacz, VIII Rafał Klimkowicz, IX Sylwester Kubisztal, X Adam Trybus.

Wielkie podziękowania należą się Grzegorzowi Grzywaczowi, który ogarnął wszystko organizacyjnie, poświęcił masę czasu i dopiął zawody na ostatni guzik pod każdym względem!
Dopisali nasi niezawodni sponsorzy: Konrad i Remigiusz z firmy KR Fishing (dystrybutorzy marek Fenwick i Sebile w Polsce), którzy nie tylko uświetnili zawody bardzo cennymi nagrodami ale też zadbali o wspaniałą atmosferę i zainteresowanie branżowych mediów. Dość wspomnieć, że patronat medialny nad imprezą objął największy polski portal wędkarski: wędkuje.pl

Wsparli nas też: Burmistrz Miasta Gorlice, garbarnia Klęczany - producent ekskluzywnych tub wędkarskich, gorlicki portal medialny ABCgorlice.pl

Wyjątkową nagrodę ufundował nasz Przyjaciel Tomasz Derza - znakomity wędkarz i przy okazji artysta rzeźbiarz. Wykonana przez niego kamienna podobizna sandacza, nagroda za największą rybę zawodów, pozostanie ze względu na kunszt wykonania i niepowtarzalność, niezwykłym trofeum dla szczęśliwego zdobywcy.

Swoją obecnością zaszczycili nas także ludzie reprezentujący wędkarskie media, z którymi spotkanie i wędkowanie na Klimkówce było ogromną frajdą. Byli to:

Sebastian Kowalczyk - portal wędkarski wedkuje.pl
Karol Zacharczyk - Wiadomości Wędkarskie
Kamil Walicki, Grzegorz Siciński, Paweł Jaworski - Wędkarstwo Moje Hobby

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byliście z nami na Klimkówce w ten piękny czerwcowy weekend, dziękujemy za wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście i do zobaczenia nad wodą!

Opinie (11)

użytkownik

Panowie - było super! stworzyliście wyjątkową atmosferę! Do zobaczenia na "Sandaczu Klimkówki" za rok? [2013-06-10 22:53]

Sebastian Kowalczyk

Świetna atmosfera, piękna woda i rewelacyjne towarzystwo, bez wątpienia widzimy się za rok :D [2013-06-11 11:55]

rpodwika

Było bardzo fajnie za rok na pewno też będę, nagrody super, atmosfera jeszcze lepsza :) [2013-06-11 12:21]

Norbert Stolarczyk

GRATULACJE! [2013-06-11 13:28]

kamil11269

Gratuluję wspaniałych zawodów! [2013-06-11 14:28]

cisiu

Zgadzam się zawody rewelacja [2013-06-11 19:29]

GBH

Było super, wielkie podziękowania dla organizatorów! [2013-06-12 08:55]

KR FISHING

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym osobom za udział w zawodach oraz wspaniałą atmosferę w świetnym towarzystwie! Kolejna edycja już za rok. Pozdrowienia Remigiusz.K [2013-06-12 09:04]

Bartt

To ile drapieżników złowiono ? Bo jakoś to przemilczano raczej. Myślę, że tylko kilka , za to szum duży... :) [2013-06-12 18:52]

użytkownik

akurat statystyki w tej imprezie nie były najważniejsze :) [2013-06-12 21:09]

t12tom

Jak zwykle zazdroszczę... i gratuluję spędzonego czasu w fajnym towarzystwie... :) [2013-06-18 10:49]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej