Zawody - Seniorzy świętują, wędkują.

/ 2 zdjęć


OGŁOSZENIE

Zarząd Koła PZW-Strzelce Miasto informuje, że w dniu 06.08.2017r. odbędą się zawody seniorów 55+. Zawody odbędą się w formule dowolnej czyli spławik i grunt zbiórka zawodników o godzinie 7/00 przed budynkiem RYBACZÓWKA zakończenie zawodów o godzinie 15/00. Zawody odbędą się na akwenie Spałek.
W/w czasie akwen SPAŁEK jest zarezerwowany. Zapisy do dnia 01.08.2017r w sklepie ,,Zoo Park”i ,,Karp Mas”. Ze względu na poczęstunek prosimy o przemyślane zapisy ilość miejsc ograniczona do 25 osób. 

O luksusie emerytów, seniorów, wspominać nie wypada. Ci, zdało by się, czasu powinni mieć  najwięcej. Skromne, nieraz głodowe, w pocie czoła wypracowane przez co najmniej 40 lat emerytury nie pozwalają w większości na luksusy, czy zagraniczne wojaże. Pozwalają za to na spokojne oddawanie się rozkoszom, pasjom może nie takim jak za młodych lat, ale w pewnym wieku sprawiającym niemniej radości, satysfakcji. Cieszeniu się wnukami, możliwością przekazywania młodszym swoich bogatych, życiowych doświadczeń, poświęcaniu większej ilości czasu na realizowanie swoich upodobań, choćby jak w naszym przypadku, wędkowaniu. Wędkowaniu w ciszy i spokoju, jaki gwarantuje nasz akwen Spałek.  Osoby starsze lubią pogadać, poplotkować, dowiedzieć się co u kogo słychać, co komu dolega, jakie ostatnio ryby połowił. Tematów jest bez liku. Dlatego spotykamy się od wielu lat co roku, na zawodach wędkarskich Seniorów czyli 55+. Choć ich wynikz pewnością jest satysfakcjonujący dla zwycięzców, to  większość traktuje z przymrużeniem oka. Ważne żeby się spotkać, pogadać i pomoczyć kije (wędki).

A więc, do niedzieli 06.08.2017!!! ZAPRASZAMY!

 

Zarząd Koła


Plan Zawodów Seniorów 55+

  7/00 Zbiórka zawodników sprawdzenie obecności i losowanie

8/50 Nęcenie zanętą ciężką 
9/00 Łowienie
14/30 Zakończenie łowienia
14/45 Ważenie ryb
15/00 Wręczenie nagród i zakończenie zawodów oraz  poczęstunek

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zawody - Seniorzy świętują, wędkują. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł