Zaloguj się do konta

Zawody spinningowe Koła Big Fish Szczecin z łódek na jeziorze Wełtyń

9 maja Koło BIG FISH rozegrało z środków pływających Pierwszą Turę Spinningowych Mistrzostw Koła na jeziorze Wełtyń. Tego dnia pogoda (lekkie zachmurzenie, oraz tzw. flauta na jeziorze) stwarzała rewelacyjne warunki do wędkowania. Łącznie do rywalizacji zgłosiło się 10 zawodników pełnych humoru i optymizmu na dobre żerowanie drapieżników.

Wędkarskie przeczucie i tym razem nas nie zawiodło. Zaraz po zwodowaniu łodzi i sygnale do rozpoczęcia zawodów u kilku kolegów już w pierwszym rzucie zawitały na kiju zębate drapieżniki. Głównym „łupem” łowiących padały niewymiarowe szczupaki choć kolega Łukasz Rycyk po krótkim holu jak na taka rybę, wyjął Szczupaka o długości 86cm. Pierwszy komplet ryb został złowiony rzez kolegę Bartka Łuczaka i to on w tym dniu został bezkonkurencyjnym zwycięzcą tych zawodów (z sumą 354 pkt). Drugie miejsce (również z kompletem szczupaków) przypadło Łukaszowi Rycykowi (285 pkt). Trzecie miejsce dla Marcina Biernaczyka (99 pkt).
Kolejne miejsca zajęli: Rafał Jurkowski (54 pkt), Waldemar Kaczyński (50 punktów) Arne Biernacki (48 pkt), Łukasz Potkański (48 pkt), Marcin Klupś (28 pkt).

Większość ryb po zmierzeniu i zrobieniu zdjęć wróciła z powrotem do miejsca odłowu. Na koniec zawodów wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek a dla pierwszych 5 zawodników dyplomy oraz nagrody w postaci bonów do sklepów wędkarskich. Wszystkim uczestnikom dziękuje za miłą atmosferę, zwycięzcą gratuluje i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych zawodach. Zdjecia z imprezy w naszej galerii.
v-ce prezes d/s sportu Łukasz Podkański

Opinie (3)

użytkownik

udane zawody gratulacje 5 [2010-05-27 11:41]

kardynal

Witam! Super zawody. Moja 5. Nie wiem ilu członków liczy wasze koło, ale wierzyć się nie chce, że dla 10 zawodników zarząd zorganizował zawody???! U mnie w kole uchwalono minimum 15 startujących przy stanie 100 członków koła. Pozazdrościć!!! [2010-05-27 19:21]

marcin84

Udane zawody tylko dla tegtego, że jeden szczupak się trafił duży, oj! Moim zdaniem powinni dłużej próbować i więcej złowić ładnych okazów. Ja jak wypływałem na ryby codziennie od rana do wieczora siedziałem na łódce to łapałem minimum 3 szczupaki na mazurach po około 2 kg.  [2010-05-27 20:09]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej