Zawody spinningowe Puchar Jesieni Koło Radzionków 2012

/ 2 komentarzy / 11 zdjęć


Jak co roku zawody spinningowe koła Radzionków nr 47 o PUCHAR JESIENI 2012 zostały zorganizowane na zbiorniku Kozłowa Góra z łodzi na żywej rybie. To czwarta edycja tych zawodów, w której wzięło udział 19 zawodników. W dniu 07.10.2012 o godzinie 7.00 meldujemy się na rybaczówce. Robię krótką odprawę, już każdy wie z kim pływa na łodzi i startujemy o godzinie 7.30. Niestety pogoda w tym dniu nas nie rozpieszcza przez całe zawody pada deszcz, a z rybami jest niewiele lepiej. Co prawda zostaje złowiona jedna ryba ,na szczęście wymiarowa jest to szczupak 51,3cm złowiony na woblera salmo perch przez kolegę Marka Lubojańskiego, więc wiemy kto zostaje mistrzem jesieni.

Taka pogoda i niechęć do współpracy od strony ryb jeszcze nas nie spotkała na pucharze jesieni Złowiono jeszcze kilka ryb ale to sztuki nie wymiarowe .Nie pomogły zmiany przynet zawiodły gumy koguty obrotówki a w szczególności ryby i pogoda. Zawody kończymy o godzinie 12,00 co niektórzy zakończyli je wczesniej deszcz dał nam mocno popalić. Po zawodach na każdego czeka gorący posiłek .przychodzi taki czas że trzeba wręczyć puchary i nagrody. W tym roku tylko jeden za pierwsze miejsce które zajmuje kolega MAREK LUBOJAŃSKI gratulacje -pozostałe nagrody rozlosowujemy .

Sponsorami zawodów byli koło radzionków sklep wędkarski-WODNY ŚWIAT.i grzegorz kamela Dziękuje sponsorom i zawodnikom i zapraszam w przyszłym roku. Miejmy nadzieje że mój artykuł będzie mogło przeczytać więcej kolegów a nie tylko wędkarze z koła radzionków pozdrawiam wszystkich

 


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

Zawody spinningowe Puchar Jesieni Koło Radzionków 2012 - opinie i komentarze

kumak1970kumak1970
0
GRATULACJE DLA MARKA -FARCIARZ (2012-10-09 22:02)
majapmajap
+1
Pozdrawiam,czasami tak bywa , że najlepiej przygotowane zawody coś popsuje.To jest cały urok wędkarstwa a fart trzeba mieć zawsze. (2012-10-11 08:52)

skomentuj ten artykuł