Zawody Spinningowe. Wiślica 18. 10. 2015 r.

/ 35 zdjęćOstatnie tegoroczne zawody cyklu Grand Prix Koła LIN rozegrane zostały 18 października 2015 w Wiślicy na rzece Nida.


Zgromadzonych przywitał prezes Zarządu Koła LIN – Krystyn Toczyłowski. Sędziowie sprawdzili listę obecności i przedstawili regulamin zawodów. Na miejscu zbiórki stawiło się 17 wędkarzy, którzy po wylosowaniu sektorów i numerów startowych ruszyli do walki o punkty i trofea.


Pogoda, po nocnych opadach deszczu i porannej mgle poprawiała się z minuty na minutę, a na niebie zaczęło pojawiać się słońce i robiło się coraz cieplej.


W ruch poszły paproszki, twistery, rippery, obrot ó wki i błystki. O godzinie 10 zakończyła się I tura zawodów. Sędziowie mierzyli złowione ryby i podliczali wyniki a zawodnicy posilali się kiełbaską z grilla,

którą przygotowali sędziowie: Klamka Józef i Żal Piotr.


Ryby brały chimerycznie, gdyż okazało się, że tylko dziesięciu wędkarzy zaliczyło trafienia na 17 możliwych. Pierwszą turę w sektorze A wygrał Szewczyk Paweł, natomiast w sektorze B wygrał Rokicki Robert. Po posiłku wędkarze wystartowali do II tury zawodów. Po zakończeniu II tury sędziowie przystąpili do mierzenia złowionych ryb i podliczania końcowych wyników. Zawodnicy w tym czasie wymieniali się poglądami i dzielili wrażeniami z wędkowania. Następnie sędziowie ogłosili wyniki.


Spinningowym Mistrzem Koła został Frankowski Zdzisław, I Wicemistrzem został Rokicki Robert, II Wicemistrzem został Piskorz Leszek. Na czwartym miejscu finiszował Baran Paweł, piąte miejsce zajął Szewczyk Paweł, szóste miejsce zajął Toczyłowski Krystyn. Po wręczeniu pucharów i dyplomów

zawody zostały zakończone.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Zawody Spinningowe. Wiślica 18. 10. 2015 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł