Zawody Spinningowe. Wiślica 30.10.2016 r

/ 21 zdjęć


W niedzielę 30 października, Zarząd koła PZW Lin w Jędrzejowie zorganizował II turę zawodów  spinningowych o Mistrzostwo Koła. Zawody rozegrano na rzece Nidzie w miejscowości Wiślica. W zawodach wzięło udział 17 wędkarzy, w tym 3 juniorów. Sędziowie sprawdzili listę obecności i przedstawili regulamin zawodów, przeprowadzili losowanie a następnie dali sygnał do wędkowania. W ruch poszły „blachy”, obrotówki, paproszki, twistery, rippery, 

Poranek był niezwykle rześki, a wzmagający się płd-wschodni wiatr skutecznie utrudniał wędkowanie i zwiększał uczucie chłodu. Drapieżnik praktycznie nie żerował, co przełożyło się na wyniki zawodów. W sumie złowiono 4 okonie i 1 szczupaka w ciągu czterech godzin, co jest wynikiem bardzo mizernym. Po sygnale sędziów kończącym zawody podliczono wyniki, a uczestnicy posilili się gorącą kiełbaską z grilla, jednocześnie ogrzewając zmarznięte dłonie.

Pierwsze miejsce  zajął Majcher Krzysztof, drugie miejsce Frankowski Zdzisław, a trzeci był Piskorz Leszek. Po wręczeniu pucharów i dyplomów zawody zostały zakończone.

Spinningowym Mistrzem Koła został Frankowski Zdzisław, I Wicemistrzem został Majcher Krzysztof, II Wicemistrzem został Piskorz Leszek. W kategorii Junior Mistrzem Koła został Janikowski Marcin.

                                                                                                                                                              

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody Spinningowe. Wiślica 30.10.2016 r - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł