Zawody Spinningowe - Chorzewa 02.07.2017 r.

/ 14 zdjęć


W niedzielę 2 lipca odbyły się na zbiornikach w Chorzewie dwie tury zawodów spinningowych o Mistrzostwo Koła. O godzinie 6 rano pod wagonem stawiło się 12 wędkarzy, w tym 1 junior. Sędziowie sprawdzili listę obecności, przedstawili regulamin zawodów i przystąpili do losowania. O godzinie 6:35 sędzia dał sygnał do wędkowania, tym samym rozpoczęła się I tura zawodów, która trwała do 9:05. Natomiast II tura zawodów rozpoczęła się o godzinie 9:30 a zakończyła o godz. 12:00.
Poranek był niezwykle zimny i pochmurny, a wzmagający się zachodnio - wschodni wiatr skutecznie utrudniał wędkowanie i zwiększał uczucie chłodu. Momentami padał deszcz, a nawet przez chwilę przeszła ulewa i prawie wszyscy zawodnicy schowali się na ten czas pod dachem przy wagonie.
Zawodnicy podczas zawodów korzystali z ulubionych przynęt na drapieżniki „blachy”, obrotówki, paproszki, twistery, rippery i woblery. Starali się je skusić co nie było łatwe, gdyż praktycznie nie żerowały lub się wypinały pod brzegiem. Wszystko to przełożyło się na wyniki zawodów, w sumie złowiono tylko dwie ryby okonia i szczupaka. O godzinie 12 sędzia dał sygnał kończący zawody i przystąpiono do podliczenia wyników, a w tym czasie uczestnicy posilili się gorącą kiełbaską z ogniska.
 
Spinningowym Mistrzem Koła w kategorii senior został Rokicki Robert.
W kategorii Junior Mistrzem Koła został Janikowski Marcin.
 
Zwycięzcom wręczono puchary i dyplomy.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody Spinningowe - Chorzewa 02.07.2017 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł