Zawody spinningowe o Puchar Sklepu Robaczek 2017

/ 12 zdjęć


W dniu 26.11.2017 r. na zbiorniku Zofiówka koło Lutomierska odbyły się zawody spinningowe o"Puchar Sklepu Robaczek ”. Właściciel Jacek Robak po raz drugi przeznaczył atrakcyjne nagrody rzeczowe które w połączeniu z pucharami uświetniły całe zawody.

Przyznam ,że już z końcem lata miałem sporo pytań od spinningistów czy zawody się odbędą i kiedy ,to chyba świadczy ,że te z 2016 r są zapamiętane jako udane.

Niedzielny poranek był bezwietrzny i jak na listopad było całkiem przyjemnie.        O godz.8,30 zamknęliśmy listę startową na której było 25 seniorów i 3 juniorów.Po krótkiej odprawie i omówieniu zasad punktacji rozpoczęliśmy łowienie .Tym razem do dyspozycji były dwa stawy i każdy łowił gdzie uważał z zachowaniem odpowiednich odstępów.Po zakończeniu 4 godzinnej rywalizacji i podliczeniu wyników okazało się że najlepiej z zębatymi poradził sobie Kopeć Marcin ,drugie miejsce zajął Przesmycki Mariusz ,trzecie Kucharski Mariusz.


W kategorii junior wygrał Jędrzejewski Hubert ,drugie miejsce zajął Chudziński Damian,trzecie miejsce Grys Mateusz .


Po ogłoszeniu wyników ,wręczeniu pucharów i nagród przystąpiliśmy do pieczenia  kiełbasek.W tej części dnia brylował Marcin Smulik jego oryginalne poczucie humoru tworzyło przesympatyczną atmosferę i aby nie użyć zwrotu "jak wisienka na torcie" to wieńczyło te zawody "jak musztarda na kiełbasce" .

W imieniu Pawła Krawczyka który to zorganizował jeszcze raz dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym  za sportową rywalizację i życzę w przyszłym roku jeszcze lepszych wyników.

A w imieniu swoim i pozostałych zawodników dziękuje sponsorowi za wspaniałe nagrody.

Pozdrawiam

Marek O. 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody spinningowe o Puchar Sklepu Robaczek 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł