Zawody spinningowe z łodzi-J.Hajka 23.09.18


W dniu 23 września 2018 r. na Jeziorze Hajka dla członków Koła "ENERGETYK"  zostaną przeprowadzone  indywidualne zawody spiningowe z łodzi. Ilość zawodników na jednej łodzi lub pontonie uzależniona jest od decyzji posiadacza środka pływającego oraz warunków technicznych danego środka. Bezwzględnym warunkiem dla każdego zawodnika  wypływającego na łowisko jest posiadanie kamizelki ratunkowej, a jej brak powoduje wykluczenie z zawodów !!!. Z uwagi, iż Jezioro Hajka w terminie zawodów posiada walor strefy cichej do napędu środka pływającego mogą być użyte wyłącznie silniki o napędzie elektrycznym / nie wyklucza się  napędu ręcznego/. Zgodnie z uchwałą Okręgu PZW w Koszalinie zawody odbędą się na " żywej rybie" oraz zgodnie z przepisami regulaminu amatorskiego połowu ryb co powoduje, że każdy zawodnik musi być wyposażony w aparat lub telefon z aparatem do zdjęć. Dalsze zasady zawodów zostaną omówione na odprawie przed zawodami. Wszelkie ewentualne zastrzeżenia zawodnik może składać do komisji sędziowskiej zawodów przed zakończeniem przez nią prac. Decyzja komisji sędziowskiej jest ostateczna.

Plan zawodów:

7:00 - zbiórka zawodników

7:00 - 8:00 - ciepły posiłek i odprawa przed zawodami

8:00 - 9:00 - wodowanie środków pływających i przygotowanie do łowienia

9:00 - 13:00 - łowienie

13:00 -14:00 - praca komisji, ogłoszenie wyników, wręczenie upominków, posiłek

14:00 zakończenie zawodów

Uwaga ! Ze względów organizacyjnych na uzasadniony wniosek zawodnika komisja sędziowska może zmienić plan minutowy zawodów. 

Dla zwycięzców tradycyjnie przewidziano puchary, dyplomy i upominki do odbioru w sklepie "Pilker".

Zapisy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2018 r. godz. 19:00 wraz z opłatą startową w wysokości 30 zł od osoby przyjmuje kol. Ireneusz Kordowski w sklepie "Pilker" w Koszalinie przy ul. Jagoszewskiego 11, tel. 606 224 401.

Z uwagi na konieczność ubezpieczenia zawodników przy zapisywaniu należy podać swój numer PESEL co jest niezbędne do uzyskania polisy ubezpieczeniowej.

Miejsce zbiórki i wodowania:

Slip naturalny usytuowany na przeciwko elektrowni wodnej w Niedalinie. Dojazd drogą leśną Niedalino - Rosnowo biegnącą wzdłuż jeziora Hajka.

Dojazd od strony Niedalina, uwzględniając jako kierunek przyjazd od Koszalina, tuż po minięciu mostu w Niedalinie skręcamy w lewo na drogę szutrową, którą jedziemy prosto do miejsca zbiórki. Droga ta w kilku miejscach oznaczona jest jako szlak rowerowy do elektrowni wodnych w Niedalinie i Rosnowie.

Dojazd od strony Rosnowa: w Rosnowie jedziemy w stronę elektrowni wodnej, a po jej minięciu drogą szutrową biegnącą wzdłuż jeziora Hajka na miejsce zbiórki.


Z wędkarskim " połamania kija".

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zawody spinningowe z łodzi-J.Hajka 23.09.18 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł