Zawody spławikowe Otwarcie sezonu Chorzewa 07.04.2019

/ 2 zdjęć


W niedzielę 7 kwietnia br. na zbiorniku małym w Chorzewie odbyły się zawody spławikowe „Otwarcie sezonu”, zaliczane do Grand Prix Koła LIN. W dniu zawodów o godzinie 7 rano przy wagonie stawiło się 23 zawodników. Wszystkich zebranych serdecznie przywitał prezes Krystyn Toczyłowski. Następnie głos zabrał wiceprezes ds. sportu Mirosław Czajor, który przypomniał zasady rywalizacji. Po sprawdzeniu listy obecności, przystąpiono do losowania stanowisk. O godzinie 8:30 Sędzia dał sygnał oznaczający nęcenie ciężkie a o 8:40 rozpoczęto rywalizację.
Pogoda jak na tę porę roku była bardzo przyjemna, bowiem było bezwietrznie, temp. wynosiła ok 12 stopni, a wraz z upływem czasu było coraz cieplej. Nawet na chwilę za chmur wyjrzało Słońce.
Podczas zawodów łowiono głownie leszcze, płocie, wzdręgi oraz trafiały się jazie i niewielkie jazgarze. Po czterech godzinach Sędzia dał sygnał oznaczający koniec zawodów i przystąpiono do ważenia złowionych ryb. W przerwie zawodnicy posilali się pieczoną kiełbaską z grilla oraz spożywali napoje.

Po podliczeniu punktów Sędzia ogłosił wyniki:

I miejsce zajął Robert Rokicki, II miejsce Adrian Cichoń, III miejsce Mirosław Czajor, IV miejsce Jarosław Równicki, V miejsce Rafał Zaczkowski i VI miejsce Łukasz Rutowicz.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne zawody - Feederowe Mistrzostwa Koła I tura, które odbędą się 28 kwietnia br. na zbiorniku w Chorzewie.

Wyniki zawodów można sprawdzić w zakładce Sport.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody spławikowe Otwarcie sezonu Chorzewa 07.04.2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł