Zawody na rozpoczęcie sezonu - staw Browarny koło Łańcut 2011

/ 11 zdjęć


Sukcesy klubowiczów Wild Carp na zawodach spławikowych!

W dniu 3.04.2011 r. Na stawie Browarnym w Łańcucie odbyły się zawody spławikowe koła Łańcut na rozpoczęcie sezonu wędkarskiego. Na zawodach stawiło się 24 zawodników, prezentujących różne techniki wędkarstwa spławikowego od tyczkarzy przez odległościowców, łowiących na bata, po naturalne metody spławikowe. Konkurencja zatem była bardzo silna, a humory dopisywały zarówno przed jak i w trakcie zawodów. Po rozlosowaniu stanowisk uczestnicy udali się na swoje łowiska i oficjalny sygnał dał znak do rozpoczęcia wędkowania. Pogoda dopisała, było około 15 st ciepła, lekki wschodni wiaterek i piękne bezchmurne niebo. Niestety, tylko ryby nie dopisały! Bardzo delikatne, sporadyczne brania doprowadziły do tego, że wyniki zwycięzców zawodów różniły się od siebie dosłownie o kilka gram. Miło nam donieść, iż reprezentanci klubu karpiowego Wild Carp wzięli udział w tych zawodach, mało tego zajmowali czołowe miejsca na pudle. Serdecznie gratulujemy kolegom klubowiczom sukcesów i tego, że mimo nie swojej metody (spławik) potrafili uzyskać niezłe wyniki, udowadniając, że nie samym gruntem żyje karpiarz.
Wyniki klubowiczów WCŁ na zawodach spławikowych:
1 miejsce – Konrad Rzemień – Wild Carp Łańcut
3 miejsce – Piotr Ostrowski – Wild Carp Łańcut
4 miejsce – Paweł Łuksik – Wild Carp Łańcut
5 miejsce – Marek Kujawski – Wild Carp Łańcut
Biorąc pod uwagę, że w zawodach wystartowało 24 zawodników, dużym sukcesem jest uplasowanie się w pierwszej piątce aż czterech karpiarzy klubowiczów Wild Carp. Jeszcze raz serdeczne gratulacje!!!
W zawodach wzięło udział ośmiu juniorów co optymistycznie pozwala rokować na rozwój wędkarstwa w naszym regionie. Serdecznie podziękowania dla sklepu wędkarskiego ‘’Jazgarz’’ z Łańcuta, za ufundowanie nagród i upominków dla uczestników zawodów. Po wręczeniu nagród i odczytaniu wyników zawody oficjalnie zakończono wspólnym grillowaniem, rozmowami i integracją. Było świetnie czekamy na więcej……
Fotki z zawodów już niebawem w galerii……

 


4.4
Oceń
(12 głosów)

 

Zawody na rozpoczęcie sezonu - staw Browarny koło Łańcut 2011 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł