Zawody spławikowe w Kole PZW WIDOK SKIERNIEWICE 29.05.11

/ 17 zdjęć


W dniu 29.05.2011 r nad zalewem w Skierniewicach rozegrano zawody w wędkarstwie spławikowym o mistrzostwo Koła PZW Nr 9 "Widok" Skierniewice.
Do zawodów przystąpiło 18 członków koła.Pogoda dopisała, mimo że ranek był pochmurny i wiał lekki zachodni wiatr,po pewnym czasie z za chmur wyjrzało słońce i zrobił się całkiem przyjemny dzień. Jednak ciśnienie było niestabilne, co odbiło się na braniu ryb.Brania w tym dniu niestety były chimeryczne,początek zawodów nie, zapowiadał się zachęcająco,a i w miarę trwania zawodów niewiele się polepszyło.
Na słabe brania narzekał również ubiegłoroczny Mistrz Koła kol.Robert Kołodziejczyk,któremu pod koniec zawodów ryba jednak weszła w zanętę i dzięki temu pokonał zdecydowanie pozostałych uczestników zawodów,mimo ze nie osiągnął rewelacyjnego wyniku.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Sędzia Główny kol. Kabała Krzysztof i Sędzia Sekretarz kol. Banasiak Jerzy. Po zakończeniu zawodów komisja dokonała oceny i zważenia złowionych ryb oraz ustaliła kolejność zajętych miejsc przez poszczególnych zawodników

SENIORZY
1) KOŁODZIEJCZYK Robert-!040 pkt.
2) ZIELIŃSKI Marek - 460 pkt.
3) KOWALSKI Krzysztof - 410 pkt.
4) KOWALSKI Roman -200 pkt
5) STEFANIAK Józef -110 pkt.
6) PARDEJ Tomasz - 110 pkt

KADECI
1) DURKA Marek -180 pkt

JUNIORZY
!) KOT Kamil -190 pkt
Pozostali uczestnicy zajęli dalsze miejsca.Wszyscy wyżej wymienieni uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe(wędki,kołowrotki).Najmłodszy uczestnik zawodów Krukowski Karol został obdarowany książką"ABC wędkowania"
Na zawodników po zakończeniu zawodów czekały przygotowane na grillu kiełbaski i kaszanka oraz napoje.Wszyscy zjedli je z wielkim apetytem,wymieniając między sobą spostrzeżenia i wrażenia z zawodów.
Zarząd Koła dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zaprasza jednocześnie na kolejne.

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Zawody spławikowe w Kole PZW WIDOK SKIERNIEWICE 29.05.11 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł