Zawody spławikowe o Puchar sklepu CAT FISH 2014


W piękny niedzielny poranek 27.07.2014 r na zbiorniku w Chorzewie odbyła się II edycja Otwartych Zawodów Spławikowych o puchar sklepu CAT FISH. Na starcie zawodów zameldowało się 17 seniorów oraz 4 juniorów. Pogoda dopisała znakomicie. Po wylosowaniu stanowisk i przygotowaniach sędzia dał sygnał do rozpoczęcia zawodów.
Zawodnicy walczyli dzielnie. Łowiono płoć, wzdręgę, karasia, lina, okonia oraz karpia. Po czterogodzinnym wędkowaniu sędzia zakończył zawody i przystąpiono do ważenia ryb i podliczenia wyników a zawodnicy w tym czasie posilali się smaczną grochówką oraz kiełbaską z grilla i kaszanką.
W grupie juniorów I miejsce zajął Kałwa Mateusz, II miejsce zajął Marcińczak Oliwier, III miejsce zajął Koper Maciej a IV był Nowotniak Maciej.
W grupie seniorów I miejsce zajął Wrześniewski Przemysław, II miejsce zajął Fakowski Grzegorz, a III miejsce zajął Toczyłowski Krystyn.
Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody w postaci wędek a pozostali nagrody w postaci akcesoriów wędkarskich. Sponsorem pucharów i nagród oraz posiłków dla zawodników był sklep wędkarski CAT FISH – Wrześniewski Przemysław.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zawody spławikowe o Puchar sklepu CAT FISH 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł