Eliminacje Grand Prix Gryf Żukowo 2014

/ 4 zdjęć


Na dwa dni przed zakończeniem kalendarzowego Lata 21.09.2014 wędkarze z koła 082 ""Gryf" Żukowo uczestniczyli w zawodach spławikowych w kategoriach Junior i Senior, spotkanie to było Eliminacjami do grand prix 2014. Miejscem tego zaplanowanego spotkania było jezioro Klasztorne Małe w Kartuzach.
Całe szczęście że pogoda dopisała, bo już od samego początku ciśnienie buzowało w żyłach, w godzinach rannych przy rozejściu wędkujących na wylosowane miejsca i upragnione łowisko, okazało się że jakiś żartowniś złodziejaszek ukradł nam połowę tabliczek z numerkami które oznaczały miejsce dla wędkującego, ale drogą dedukcji w końcu odnaleźliśmy swoje upragnione stanowiska.
Atmosfera na zawodach i tak miała nieco podniesione ciśnienie ponieważ dotychczasowa punktacja grand prix na ten rok była bardzo,bardzo wyrównana. Przede wszystkim chodziło o miejsca na podium ale również o dostanie się i nie odpadnięcie z pierwszej dziesiątki nagradzanej zawsze pięknymi pucharami pod koniec roku na rozstrzygnięciu grand prix sezonu. A więc wędkujący starali się ze wszystkich sił do tego stopnia że pękały wędziska i działy się rzeczy nieprzewidywalne.
A co na to główni aktorzy zawodów Ryby? A no jak zwykle tu brały a tam nie :) Na szczęście czas i piękny widok Kartuskiego jeziora ukoił nerwowe zmagania zawodników i wszyscy już zmęczeni ale jednak zadowoleni ze wspólnego wędkowania udali się na ciepły posiłek przygotowany przez kolegę Andrzeja i jedząc oczekiwali tak upragnionych wyników.


Wyniki Junior:

1. Kacper Damps 1093 pkt.
2. Paweł Pionk 588 pkt.
3. Kamil Pionk 409 pkt.
4. Wiktor Leśniewski 328 pkt.
5. Piotr Pilch 139 pkt.


Wyniki Senior:

1. Mirosław Zimmermann 2917 pkt.
2. Zbigniew Leśniewski 2599 pkt.
3. Wojciech Bigus 1935 pkt.
4. Patryk Mateja 1410 pkt.
5. Roman Cyman 1336 pkt.

Laureaci zawodów otrzymali praktyczne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.
Zwycięzcom, wszystkim wędkarzom i organizatorom należą się gratulacje za koleżeńskie współzawodnictwo.


Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników Grand Prix 2014 oraz uroczyste wręczanie pucharów jest zaplanowane na Listopad.


Ps. Cała fotorelacja z zawodów w galerii na stronie koła.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Eliminacje Grand Prix Gryf Żukowo 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł