Zawody Spławikowe Nagroda Emerytów i Rencistów 2016 r. WYNIKI.

/ 16 zdjęć

Witam członków kola MIĘTUS Koszalin. Dnia 24 05 2016 roku na łowisku rzeka UNIEŚĆ rozegrane zostały drugie w tym sezonie zawody wędkarskie. Były to zawody spławikowe wliczane do klasyfikacji Wędkarza Roku, a jednocześnie emeryci walczyli o dodatkową nagrodę. W zawodach startowało 14 członów koła, w tym ośmiu emerytów, jeden mial złowionych pięć ryb i został zwycięzcą zawodów. Był to Adam Bubnowicz, który osiągnął wynik 1,82 kg. Zawodnikowi temu udało się złowić jednego jazia 35 cm, trzy leszczyki 30 cm i jedna płoć 17 cm . Ponieważ pozostałych siedmiu emerytów nie miało żadnej ryby, na następnych zawodach została rozegrana dogrywka o drugie i trzecie miejsce. W wyniku dogrywki drugie miejsce zdobył Jerzy Grudziński, a trzecie Bożena Tomiak.

OGÓLNE WYNIKI ZAWODÓW.
I. BUBNOWICZ ADAM     Emeryt      1,82 kg.
II. SAWIEŁAJĆ ANDRZEJ                1.12 kg
III.GRUDZIŃSKI JERZY  Emeryt       0,00 kg.
IV.TOMIAK BOŻENA      Emeryt       0,00 kg.
V. TOMIAK JACEK                          0,00 kg.
VI.GŁAZOWSKI ANTONI Emeryt      0,00 kg.
VII. BUBNOWICZ JAROSŁAW          0,00 kg.
VIII. KWIATKOWSKI GRZEGORZ     0,00 kg.
IX,  SZUL STANISŁAW                     0,00 kg.
X.PAWŁOWSKI BOLESŁAW Emeryt  0,00 kg.
XI.LUTOSTAŃSKI WIESŁAW            0,00 kg.
XII. ZDROJEWSKI LECH   Emeryt    0,00 kg.
XIII. KISIEL ROMAN         Emeryt     0,00 kg.
XIV. MARCINOWICZ  WŁADYSŁAW Emeryt  0,00 kg.