Zawody SSR rejonu VIII - Januszewice.

/ 17 zdjęć

Dnia 24.04.2016r nad jeziorem Strykowskim w miejscowości Januszewice zostały przeprowadzone zawody wędkarskie SSR rejonu VIII. Organizatorem było koło PZW Nr. 14 Grodzisk Wielkopolski, w zawodach startowało 8 drużyn, ekipy z Rostarzewa, Buku, Rakoniewic, Kuślina, Lwówka, Bolewic, Nowego Tomyśla i Grodziska Wielkopolskiego. Rywalizowano w kategorii drużynowej i indywidualnie, zbiórkę zaplanowano na godzinę 7:00. Po rozlosowaniu stanowisk wędkarze o godz. 8.30 rozpoczęli wędkowanie które trwało 3,5 godziny. Po zakończeniu wędkowania i podliczeniu punktów ogłoszono wyniki. Drużynowo pierwsze miejsce zajęła drużyna z Rostarzewa, drugie miejsce zajęła drużyna z Nowego Tomyśla a trzecie miejsce zajął Kuślin.
Indywidualnie zawody wygrał Marcin Haładuda 3 350pkt., drugie miejsce zajął Eugeniusz Tyszkowski 3 270pkt., trzecie miejsce zajął Mateusz Fręśko 2 980pkt., czwarte miejsce zajął Patryk Mendel 2 780pkt., piąte miejsce zajął Łukasz Korbanek 2 490pkt. a szóste Roman Polak 1 770pkt.
Pierwsze trzy drużyny otrzymały okolicznościowe puchary, natomiast pierwszych sześciu wędkarzy rozlosowało nagrody rzeczowe.