Zawody towarzyskie , II Grand Prix Koła ,II MGPK

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć


W dniu 25.06.2015 na łowisku Zofiówka odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Koła Kleń oraz Młodzieżowego Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk.Zawody te były również wyśmienitą okazją na trening przed niedzielnym Grand Prix Okręgu Sieradz z tego powodu spodziewaliśmy się większej liczby gości z innych Kół .Ostatecznie swoje uczestnictwo na odprawie potwierdziło 17 seniorów i 5 młodzików.Cieszy fakt że na nasze zawody systematycznie przybywają "nowi" wędkarze i deklarują uczestnictwo w następnych.Choć analizując statystyki nasuwa się jeden wniosek ,soboty większości nie pasują  .

Seniorzy zostali podzieleni na dwa sektory ,czas łowienia zaplanowano na cztery godziny.Metoda połowu do wyboru, spławik lub grunt .Nikomu ta nowość nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie.

Pogoda dopisała ,słoneczny dzień z małymi podmuchami wiatru.

Jak się łowi i ile można na Zofiówce pokazał Damian Rynkiewicz(Zduńska Wola) , waga na jego stanowisku (koło blaszaka)pokazała 6355 g. dodam że w niedzielę na drugim stawie złowił 5865 g co dało mu tylko drugie miejsce w sektorze.


 
     Sektor B , wygrał Stasiak Bartłomiej (Łask Grabia) wynikiem 1995 pkt.

Honor "gospodarzy" uratował Marcin Smulik wynikiem 2520 w sektorze A.

W kategorii młodzież wygrał Krystian Owczarz wynikiem 205 pkt .
Dekorację najlepszych zaczęliśmy od wręczenia zaległej nagrody kol.Oliwi Szpytka za złowienie największego szczupaka w zawodach spinningowych.
Najlepsza szóstka zawodów.Uczestnicy II Młodzieżowego Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk ,dwóch z powodu choroby nie dojechało .Życzymy powrotu do zdrowia.Tym razem każdy otrzymał procę Stonfo do robaków .Pierwsza trójka oprócz medali dostała fajne plecaki które podarował kolega Krzysztof Wacławski.

Tradycyjnie na zakończenie był poczęstunek przygotowany prze restaurację Agama , tym razem żurek.Całe zawody przebiegły sprawnie nad czym czuwali członkowie kapitanatu Koła Paweł ,Józef ,Paweł .Zdjęcia oglądamy dzięki Sylwi .

Dziękuje wszystkim obecnym za zaangażowanie i zapraszam na Mistrzostwa Koła Kleń w dys.spławikowej 17 maja ,zbiornik Kępina w Zduńskiej Woli.

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Zawody towarzyskie , II Grand Prix Koła ,II MGPK - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Super impreza. Gratulacje dla zwycięzców. Rybka dopisała. Pozdrawiam. (2015-04-28 17:09)

skomentuj ten artykuł